Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők szoktatok nudizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők szoktatok nudizni?

Figyelt kérdés
2024. márc. 1. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A nudin szoktak lenni nők is, gondolom még nem voltál. :)
2024. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De voltam képzeld el :)
2024. márc. 1. 13:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor láttad, hogy szoktak-e.
2024. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 subrette ***** válasza:
93%
Szoktam, mert jó érzés teljesen szabadon napozni és úszni.
2024. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam
2024. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ritkán, de szoktam.
2024. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szoktam. Utálok fürdőruhában fürdeni és napozni. A fürdőruhám van olyan év, hogy elő sem kerül.
2024. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jobb a csík nélküli barnaság :)
2024. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Szoktam, de csak nyáron 🌞
2024. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 aZoé ***** válasza:
100%

20as éveim elején kifejezetten gátlásos voltam. Szerettem strandra járni, de sosem éreztem magam komfortosan, holott kifejezetten vékony voltam és az önképemmel sem voltak gondjaim.


Aztán 22 évesen egyetemi barátnőimmel úgy alakult,hogy közösen Horvátországban nyaraltunk, és a közelben,mint kiderült, volt egy nudista partszakasz. 4. napon az a remek ötletük támadt,hogy itt úgyis idegenek vagyunk, próbáljuk ki mi is ez. Én ugyan rettegtem tőle azonnal, de kimutatni nem mertem,kilógni nem akartam,így velük tartottam.


Meg voltam győződve róla,hogy mindenki bámulni fog. Meglepő volt, hogy mindenki teljesen normálisan viselkedett. Sokkal gyorsabban oldódtam fel,mint vártam, hiába kerültem kilóméterekre a komfortzónámtól.


Annyira pozitív meglepetés volt, hogy későbbi években aktuális partnereimet is el-el rángattam ilyen helyre. És bár már évek óta nem voltam, nekem sokat segített,hogy a túlzott gátlásaim eldobjam. Néha picit még hiányzik is.

2024. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!