Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A bőrnek mindig fel kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bőrnek mindig fel kell jönnie erektált pénisz esetén vagy valamikor végig ott marad?

Figyelt kérdés
Szex közben a férfinak végig makkon volt a bőre teljesen abszolút nem jött fel.... azt mondta ez normális neki ilyen..
febr. 26. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Röhej hogy egy felnőtt hapsi ilyen igénytelen legyen! Sajnos nem egyedi eset! Én biztos nem szexelnék vele! Nem volt szaga...?


Abszolút nem volt szaga sőt még jó illata is volt.. nagyon érzékeny vagyok a higiéniára

febr. 28. 10:59
 12/13 A kérdező kommentje:
10. Fújj ha büdös lett volna Jézusom ott rúgtam volna ki és hánytam volna le
febr. 28. 11:01
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerinted mi lehet alatta...?! Hogy tisztítja a makkját, hátul a makk árkot ha nem megy rajta hátra a fityma...??!



Na ezen abszolút nem gondolkodtam... szerencsére nem láttam nem éreztem semmit..

febr. 28. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!