Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem 3 éve kifogásokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 3 éve kifogásokat keres amikor szexuálisan közelitek hozzá.. 3 éve nincs szex… Igaz már 1 éve nem is próbálkozok… Ti próbálkoznátok tovabb? Hiányzik a szex nagyon.. 45 F

Figyelt kérdés

febr. 22. 14:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
#20 hát ilyen, alacsony a libidója + már nem kíván (legalábbis téged nem).
febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Te meg elvettél egy ilyen lényt...
febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
64%
“Nem jár semmi.” Lehet hogy mindent megkap, csak azt nem amire szüksége van. Ezért te sem kapod azt amire azt hiszed szükséged van. Egy nő mindig többet csinál abból amit adsz neki. Ha hiányt adsz neki ő több hiánnyal válaszol. Persze ha a feleséged valóban nárcisztikus, az ront a képleten, és az esélyeiden. Felnőtt férfi vagy. Találd ki TE a megoldást a problémáidra. Azért vagy Férfi. A férfiak meg híresek a probléma megoldó képességükről. Embereld már meg magad! 31/F
febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

23#

Ja lehet túl jó vagyok hozzá….

febr. 22. 15:28
 25/42 anonim ***** válasza:
82%

Na, az biztos nem.

Az eddigi írásaid alapján te soha nem lehetsz hibás semmiben.

Akkor viszont nem csodálom, hogy ilyen.


Mivel te a problémán dolgozni nem fogsz, ezért azt javasolom, beszéld meg vele, hogy elmehess szeretőhöz.

Vagy válás.

Stikában, sutyiban biztos nem lesz megoldás.

Ja, amúgy nem "jár" a szex. Egy se. Házasságban se. Akkor lesz, ha valami miatt kívánni fogja.

febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
45%

24: Lehet.


#23

febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
7%
Hát látni kéne a feleséged. Tegyél ki képet, meglátom mit tehetek.
febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
70%

Válj el!


Ugyanez a mese ment nálam is. Szex,az alap behatolás volt, ő csak feküdt mint a tengeri csillag. Igazán aktív akkor volt, mikor "gyerekprojekt" ment. Aztán évröl évre, kevesebb szex. Végén évente 2,éltünk mint két kollégista egy fedél alatt.


5éve elváltam, egy önző nőtől és roh@dt jó életem van. Megkapott ő is mindent, de rá kellett jönnöm önző alak.


46/f

febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem, rég kirúgtam volna, vagy közöltem volna vele, hogy félre fogok qrni.
febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%
Én nő létemre jártam igy.a férjem nem akart velem szexelni.csinálhattam bármit.vehettem fel szexi ruhát vagy akármi.semmi.peddig a külsőmmel is ugyanzgy foglalkoztam.próbáltam vele beszélni.az volt csak a válasza hogy fádt vagy nincs kedve de indokot nem mondott.végül az lett a vége sajnos hogy megcsaltam.jött egy férfi az életembe aki lázba hozott.aztán ennyi.elmondtam a férjemnek.nem akart elhagyni.utánna én akartam őt elhagyni de nagyon nem akart tőlem elválni.végül megbeszéltük és azóta jó köztünk a szex.jobban bele teszi magát a kapcsolatba.először is probáltam vele megbeszélni sokszor de nem értem el vele semmit.nem azt mondom hogy helyes a megcsalás.mert nem.
febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!