Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik fétised nem sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fétised nem sikerül megélni?

Figyelt kérdés
Milyen fetist nem tudsz megélni és miért? Kort és nemet is írjatok

#fétis #Nem tudod megélni
febr. 21. 10:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Annyian irjatok a labfetist 40+osok is de nem is ertem miert! Nekem igy 31eves koromra kivetel nelkul eddig minden parommal sikerult megelnem kivel extremebben taposas rugdosas stb kivel finomabb keretek kozott de ez nem olyan fetis amit ha ugyesen felvezettek a parotoknak tuti hogy belemegy ha szeret! Ha meg sehogy sem sikerul senkivel akkor egyszeruen rosszlanyokon ezer meg egy csaj van aki minden mocskos vagyatokat teljesiti 10-20ezer ftert!
febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nők vagy pár(ok) alázzanak, verjenek, csicskáztassanak, játsszanak velem a kedvükre. Pofon, köpés, mosogatás, takarítás, pálca, szinte bármi jöhet.

Szeretném, ha előttem dugnának, akár kikötöznek, bekötik a szemem, csak hallom az egészet, közben aláznak, szívatnak, majd rendet kell tennem a pálca hatására.

febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
23as szetrugdalhatom a golyoidat mikozben negykezlab kuszva meztelenul takaritod a padlot? 32f
febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egy amatőr csaj tökön rugdoshatna, meg fel is pofozhatna, persze csak haveri alapon,😃
márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23: ha van egy partnernőd, aki beszáll, benne vagyok.
márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
6os ha tudnad a valosagit nem ragalmaznal mert buncselekmeny. 14 eves es 1 napos szemely 100 evessel is lehet, az idosebb nem.pedofil mert a pedo egy nemileg erett 14 eveseel nem tud mit tenni csak az eretlenekkel. Ezert beteg aberralt. Lehet higy mondjuk a 15 es 50 fura de nem pedofil. 18 feletti barmilyen koru lehet 14 felettivel. A 14 18 kozti lemehet 12 ig. ( gondoljunk vele ket nyolcadikos egyik eleri a 14 et masik epp nem akkor az se bun, pl egy 13 15. De a 19 mar nem mehet 14 ala.
ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Csinos nő farmernadrágos fenekét puszilgatni, szagolgatni. (Pedig "támogató" lennék, nem is vagyok ronda, de még így sem. 31/F)
ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én is imádom ha egy nő farmerban van. Meg még egyebet is csinálni velük farmerban.
ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 cinderella_ ***** válasza:
#10-es, mi lenne az? 🤔
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!