Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik fétised nem sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fétised nem sikerül megélni?

Figyelt kérdés
Milyen fetist nem tudsz megélni és miért? Kort és nemet is írjatok

#fétis #Nem tudod megélni
febr. 21. 10:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire fétish, de szívesen kerékpároznék meztelenül, de elég szeméremsértő lenne 😆
febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Egyiket se :/


F

febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Enyhe labfetisem van, megmassziroznek egy szep, vekony labat 😍 az neki is jo, es nekem, kokemeny lenne kozben xd 22F
febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
Tini csajszit dugni napokon át, mint szexrabszolgát...
febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%

Elvenni egy lány szüzességét.


Privát felmérésem alapján a mai tini lányok viszont már nem egy tapasztalt, ámde 30+ korú, érett férfival akarják elveszteni, hanem inkább egy szintén szűz, korukbeli fiúval… :/

febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi mocskos pedofilt még nem láttam 1 komment szekcióban.
febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Két fétisem van, és mind a kettőt meg tudtam már élni. Igaz, hogy pénzért, de az nem jelentett problémát. Viszont mind a kettőnek van olyan változata amit még nem tudtam megélni. De valószínűleg nem is fogom, mert ahhoz már két nőre lenne szükség.
febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

#6 azt tekinti a törvény pedofíliának ha egyszerre teljesül, hogy:

• az idősebb fél minimum betöltötte a 18. életévét,

• a fiatalabb fél még be se töltötte a 14. életévét se.

(szép lenne ha a beleegyezés alsó korhatára nem 14 hanem 18 éves kor lenne, első és egyetlen párommal úgy jöttem össze, hogy akkor én 18 éves voltam már, ő meg 16, én biztos nem vagyok pedofil kemény 2 év korkülönbséggel, csak mert nem vártuk meg az ő nagykorúságát az első szexünk előtt)

febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
7.Nem tudom mi lehet a kivánságod 2 növel, de kétlem, hogy fizetösben nem tudod megkapni, szolo növel meg igen.
febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 mikeXxX ***** válasza:
77%
Eddig szinte mindegyik exem csak szájhős volt illetve sajnos nem ismerek perverz nőt meg ilyen szinten nem is lètezik szerintem így csak fantázia marad minden.44f
febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!