Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik hogy szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik hogy szeretitek ha lovagol titeket a csaj?

Figyelt kérdés
Hogy kell jol lovagolni? Fel le vagy uljon bele es mozogjon? Mi a legjobb? Kozben csokolgatja a nyakat fulet az jo?
febr. 19. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mit akar, és hogy jó neki, ha azt akarja, nálam, tegye be és szinte húzza ki, és engedje újra bele, közben fogja a kezem, és csókolgassuk egymást.
febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem annyira a fel - le mozgást szeretem, jobb, ha kicsit lefelé is nyomja és inkább jól tekergeti a csípőjét!
febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy,hogy hogyan csinálja a látvány leírhatatlan,ahogy élvezkedik a farkamon.Ahogy libben ide-oda a cicije,meg egy meztelen női test gyönyörű,imádom nézni.
febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
100%

Ahogy neki jó.

Ha ő jól érzi magát, akkor nekem is jó.

febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindegy! Jó hallani ahogy csattog a punci, jó ha a mellei az arcom verdesik, de ha markolom az is élvezetes. Nagyon izgató amikor gugol rajtam és nem ül, de ha háttal van,azt is nagyon szeretem!
febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Én jobban szeretem ha egy nagy farkú srác lovagol meg, egyszerűen leírhatatlan élmény az ahogy közben verem neki és utána le spriccel a meleg spermával.
febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a látvány, jól meg lehet csodálni és kényeztetni a melleket. Ilyenkor a nő irányít. Amíg kedve van hozzá, hajrá.
febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindenhogy szeretem, de a legjobb úgy volt, mikor a lány fel-le csinálta gyorsan, combból. Ez azért extra mert ezt pár mozdulatnál tovább átlagos csajok egyszerűen nem tudják megcsinálni, de ez élsportoló volt, rohadt erős combokkal.
febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem igen, mert így a mellét is tudom kényeztetni, ha szemből lovagol meg a nő.
febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit nőként tapasztaltam:

- teljesen bennem vannak, jó mélyen és én úgy mozgatom a csípőmet előre-hátra (lovagoltam régebben)

-előre hajolok, ráfekszem a mellkasára a srácnak, hagyom hogy jó gyorsan ki-be mozogjon.

febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!