Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik szoronganak a méretük végett? Ért valakit már hátrány vagy odaszúrás/beszólás a kisebb farka miatt?

Figyelt kérdés
febr. 17. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Az oldal 3/4 belőlük áll. Olvass bele a kérdésekbe
febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy kicsi a péniszem, de lehetne nagyobb, ellenben, ha olyan a partnered, akkor nem fogja érdekelni, mert úgy és olyannak szeret, amilyen vagy. Hátrány max 1-2 póznál van, ahol hosszabb szerszám esetén élvezetesebb lenne, de ennyi.

Feltételezem, hogy érintett vagy, azért írtad ki, hidd el, megfelelő partner mellett abszolút nem gond.

febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az oldal ilyenekkel van tele, nameg 20 x 30 x éves szüzekkel:D
febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fordítva tapasztalom. Itt mindenkinek 18+cm és 30 válasz az egy olyan kérdés alatt
febr. 17. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Seggtől mérve igen.
febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
😊😊🙂🙂😀😀😁😁😄😄😂😂🤣🤣
febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Kb.13 éves koromtól kezdve szorongok. Mindenkinek nőni kezdett rendesen, csak nekem nem!

:(

Sohasem volt barátnőm emiatt.

Prostihoz mentem 20 évesen hogy ne maradjak szűz. De még ő is nevetett mikor meglátta!

Akkor dugtam életemben először és utoljára! Ahogy beraktam neki, el is mentem. Szóval nem csak hogy kicsi, de használhatatlan is!

Nekem sajnos ezt dobta a gép! Mikropéniszt és boldogtalan életet! Ez van, már rég beletörődtem! Egyedül vagyok, csak a munkámnak élek! Irígylem azokat, akiknek van nemi életük, párjuk, gyerekük! Nekem csak az önkielégítés jutott!

febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, szorongok, mert sosem mértem még le eddig..
febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Én nő vagyok, és azt làtom, hogy rengeteg férfi szorong emiatt. Nem segít az sem, hogy mennyi “poén” szól a kicsi péniszről. Nagy rajtuk a társadalmi nyomás.

Az én páromé szerintem közepes, olykor még kifejezetten nagynak is tűnik, ha nagyon izgatott. Viszont még őt is érte több nagyon megalázó visszajelzés egy lánytól. El sem hittem… Egy életre nyomot hagyott benne. Pedig átlagos a mérete, tehàt ez a jelenség már a nők làtásmódjára is kihat.


Egyébként ha valakinek tényleg kicsi, akkor sem fair leszólni, kinevetni. Találkoztam kisebbel, ami jó volt. Igazán kicsivel még nem, de biztosan nem reagáltam volna megalázóan… Min változtat ez, ha már kialakultak a kezdetleges érzések, amivel ágyba vitt?!


Nyilván a tengeri csillag nőknek kellemetlen, akik megfogni sem szokták a péniszt, nemhogy a szájukba venni vagy maguktól csinálni bármit… De aki nem ilyen, az feltalálja magát.


28N

febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Tehát már lassan igaz lesz akinek nincs 18cm az nem férfi? Hogy semmiféle beszólás ne érje?
febr. 17. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!