Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk inkabb egy szuz lanyt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk inkabb egy szuz lanyt, aki amugy tok bevallalos dugnatok meg, vagy valaki olyar aki mar 10+ emberrel volt ? Miert es amugy mi lenne a kulonbseg?(durvabban stb)

Figyelt kérdés

febr. 15. 00:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy szűz lány testét lelkét még fel kell fedezni aztán keresztbe hosszában, körbe lehet utazni.
febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Egymás után mindkettőt, de elsőként mindenképp a gyakorlottabbal kezdem hogy tanuljon!
febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A szűzlányokkal már óvatos vagyok. Volt, akinek én vettem el, ő nem tűnt olyan bevállalósnak, de nem volt gond az elsővel, aztán volt egy akinek nagy szája volt, és úgy remegett, hogy nem történt meg a dolog, mondtam neki , így semmi értelme, hogy végig izgulja az egészet, én nem akarok az lenni, aki rossz élményt okoz neki.
febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik csaj normálisabb és egészségesebb. Nincs baj a szüzességgel, csak akkor ha tagadja.


34F

febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Én inkább a 10+ al. Igazából 25 év alatti csajokkal sem szívesen fekszek le. 30+ az igazi. A 20 alattiakkal meg én nem tudok mit kezdeni (de nem is akarok)

26/f

febr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalt legyen és ismerje a testét. Persze sokan azt gondolják, hogy milyen tök jó dolog a másik felet felfedezni és tanítgatni, de valójában ez csak bemagyarázzák maguknak.

A szüzesség elvesztéséről igazi mítoszok keringenek, a legtöbb Nő kb annyit szokott ehhez a témához hozzáfűzni, hogy nem akkor kellett volna és nem azzal a sráccal.

febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jobban nez ki.

Ha dugasrol van szo akkor nekem mindegy hogy 10+ ferfival volt elotte vagy egyel sem.

33F

febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik jöhet várom

a jelentkezőket. 😅😅 30F

febr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha annyira "bevállalós" lenne akkor már nem lenne szűz. Pont azért az mert még voltak/vannak fenntartásai a szexualitás vonatkozásában.
febr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Nekem inkább a ribik jönnek be.
febr. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!