Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok! BDSM kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok! BDSM kapcsolatban milyen feladataitok vannak otthon? Van hogy direkt nem csináljátok meg?

Figyelt kérdés

Párom mondta, hogy szeretné, ha nem csak az ágyban, hanem napközben is alárendelt szerepben élne.


Milyen büntetéseket szoktatok kapni?



febr. 9. 11:11
 1/6 Csokiskeksz90 ***** válasza:
91%
Hat nekem nem voltak szokványos házi munkáim vagy ilyesmik szubként (ha ilyesmire gondolsz ) de volt olyan hogy a büntetést nem az ágyban kaptam hanem pl napközben pl főzés után amikor nem vagyok annyira fokozott szexuális hangulatban (persze utána az lettem )
febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
szia, irj rám és elmondom.
febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sajnos nincs párom sőt ilyen még nem is volt hogy a minden napi életbe is át akarja hozni a BDSM de ha lenne ilyen én direkt nem csinálnám meg 😄
febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt pl.hogy főzéskor csak a szokásos kis kötény legyen rajtam,alatta semmi,ami ugye hátul nyitott,tehát a teljes fenekem meztelen van
febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Az én Uram szereti ha meztelenül takaritok, ha fedelten keblekkel szolgálom fel a kávéját, de dolgoztatott a kertben is már pucéran.

Olyan nincs, hogy nem csinálom meg,mert akkor jön a büntetés, azt pedig nem szeretném.

febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Álltalanos hazi munka természetesen meztelenül.

Van hogy direkt nem csinalommeg,mert akkor jön bünti🙂.

Ujabban már azért is kapok ha késöbb érekhaza mint az uram...szinte mindig késöbb érekhaza. Már ülni is alig tudok🙂.

febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!