Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most fogok eloszor szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok eloszor szexelni es nem akarok teherbe esni, Honnan erzem hogy el fog menni a baratom?

Figyelt kérdés
Vedekezni fogunk ovszerrel. De nem akarom hogy ugy menjen el bennem

febr. 7. 06:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Te nem fogod időben érezni max a jeleit láthatod rajta .Miért nrm használsz kúpot ?
febr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy?
febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok gumival!
febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod érezni, neki kell időben cselekednie. Maximum, ha olyan fajta akkor a nyögéseiből vagy gyorsuló levegővételeiből következtethetsz.
febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha lesz rajta gumi akkor miért nem mehet el benned?
febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Te sehogy. Vele kell megbeszélned, hogy a gumi ellenére kapja ki mielőtt elmegy. Volt csaj aki ezt kérte anno tőlem is, kicsit furcsálltam de persze megcsináltam. Aztán idővel ahogy rájöttem, hogy véletlen sem szeretnék gyereket, és a gumi is lyukadhat, így már magamtól is elkezdtem alkalmazni ezt a módszert, mert így biztos nem stresszelek a végén. 33/F
febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesus… ha gumi van rajta és normálian felteszi, nem fog kiszakadni, elmehet benned úgyis. Ha viszont ennyire parázol, akkor beszéld meg vele, hogy húzza ki előtte, ha már érzi, hogy el fog menni. Kommunikáció.
febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

Húzzon a farkára 2 gumit, és ne a puncidba dugja, hanem a popsidba!

Biztos ami tuti! 😅

febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Úgy fogod hogy veszi a kabátját es kimegy az ajtón
febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8: igen, és a legjobb, ha nem is dugnak.
febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!