Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A múlt század elején tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt század elején tényleg olyan nagy stílben ment a prostitúció, mint ahogy a filmek mutatják?

Figyelt kérdés
Több filmet láttam, ami a két világháború közt játszódik és elég sokban megjelenik a prostitúció. Az az érdekes, hogy olyan tök természetes dolognak van beállítva, hogy sok fiatal nő más megélhetés híján a testét árulja az utcán vagy ha meghal egy "utcalány", az olyan hétköznapi eset. Az "úrilányok" esetén persze teljesen más a megítélés, ott megvan a jó családi háttér, őket feleségnek szánják, így elég erős a kontraszt. Ez tényleg annyira elterjedt volt, hogy mondjuk vidékről, ha feljött egy lány a fővárosba, akkor prostinak kellett állnia, hogy megélhetést találjon? Persze akkor is látszódik a nagy társadalmi különbség, hogy a gazdag férfiak szinte bármit megengedhetnek maguknak és külön iparág a bordélyházakba a legszebb nőket összeválogatni, akikkel majd hancúroznak.

febr. 5. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Akkor még legálisan működtek a nyilvános házak. Késöbb betiltották, de mire mentek vele? 😞
febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Én a viktoriánus korról olvastam ezt: egyik oldalról uralkodott a kőkemény prüdéria, másik oldalon meg a londoni nők valami 3%-a prostitúcióból élt, vagy mi.
febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!