Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfival, aki közpénzből prostizni ment?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy a politika vagy ebbe a kategóriába tegyem-e fel a kérdést, de végül ezt választottam. Ha véletlenül túl sok lesz benne a politizálás, akkor felőlem átvehető másik kategóriába.


Nos, a helyzet az, hogy dolgoztam a Magyar Postán egy ideig, ami ugyebár az állam tulajdonában áll, egy állami cég. Tehát amikor fizetést kaptam a postától, akkor engem tulajdonképpen közpénzekből fizettek. És én ebből a fizetésből, azaz a "közpénzből" volt hogy prostihoz mentem (csak 40 felettiekhez megyek, mert azok nincsenek elszállva maguktól, és nem egocentrikus nárciszok).


Tehát tulajdonképpen elqrváztam a közpénzt.


Ez kizáró oknak számít nektek?



2023. dec. 18. 00:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, kizáró ok ha közpénzből prostikhoz mentél
Nem, nem feltétlenül kizáró ok ha közpénzből prostikhoz mentél
Nem releváns, nem szempont számomra
Nem vagyok nő / Nem vagyok heteroszexuális nő
10 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
26/f
2023. dec. 18. 00:32
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Az már a te pénzed, azt csinálsz amit akarsz. Maga a prostizás kizáró ok, lúzer vagy.
2023. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
"Elvesztette közpénz jellegét"
2023. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#2


Miért?

Saját magam választom a prostizást. Mert normál kapcsolat esetében mindig a nő választ. Ha pedig az irányítás a nő kezében van, ott katasztrófa lesz.

Viszont amikor prostizni megyek, akkor ott én választom ki, hogy kihez megyek. Sosem volt gond. Igazából a legtöbb prostinak, akiknél voltam sokkal jobb szíve volt, mint sok exemnek.

Amikor az egyik (48 éves) prostimnál elaludtam, akkor betakart, simogatott és dúdolgatott nekem. Amikor meg az egyik exemnél aludtam, akkor rugdosott ha kicsit jobban átmentem a térfelére, meg ágyban fekve szex után állandóan pénzt kunyerált, hogy mert őneki kell telefon, parfüm stb. Köszönöm, de ilyen "barátnők" nem kellenek.


Amikor prostinál voltam, akkor volt, hogy nem is kért egész idő alatt pénzt, és a végén azt mondta, hogy annyit fizessek amennyit megengedhetek magamnak, mert neki az a lényeg, hogy jól éreztem magam nála és boldog voltam.


Szóval igazából én sokkal többet köszönhetek a prostiknak, mint jópár exemnek. Mert az exeim csak azt nézték, hogy mit tudnak elvenni, csak követelőzni tudtak. Míg a prostijaim azt nézték, mit tudnak adni, ők azt nézték hogyan tudom jól érezni magam náluk.

Szóval inkább a prostik, mint olyan nők mint amilyen a legtöbb exem volt.

2023. dec. 18. 00:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Te fizetésed amiért megdolgoztál. Azt csinálsz amit akarsz. Prostikra költöd vagy makettezel te dolgod.


De minek úgy nyitni egy kapcsolatban hogy hirdetőkhöz jártál? Semmi közük hozzá. Én egyiknek se mondom el, de ha van partner nyilván nem is járok el. Engem se érdekel én előttem mit csinált.

2023. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha parfümöt vettél a közpénzből az nem zavart? Valami más bajod van. Mi az hogy a nő választ? Ez egyáltalán nem így van. Hallottál már kölcsönösségről? Nyilván nem, így fizetned kell, hogy dúdolgassanak, betakarjanak. Elég gáz. Miért pont a közpénz zavar?
2023. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
5-ös, pont így terjed a HPV és a nemi herpesz
2023. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5


Amikor kapcsolatom van, akkor nyilván nem megyek én sem.


#6


Mindig a nő választ. Ez szimpla biológia. Mondjuk egy nő kap pár tucat, vagy párszáz bepróbálkozót, és neki csak ki kell választania melyik férfit kívánja a jelentkezőkből.


Tehát férfiként nem én döntöm el, hogy végül melyik nővel legyen kapcsolatom melyikkel nem. Mert lehet, akivel szerettem volna kapcsolatot, az velem pont nem szeretne.

Viszont prostik esetében, ott én választom meg kivel fekszek le. Nyilván előtte elbeszélgetek pár órát velük, hogy lássam milyen szándékaik vannak. Mindig utcáról szedek fel, sosem stúdióban vagy bordéban, mert az túl steril környezet számomra. De ha utcán találkozok valakivel, akkor ott le tudok ülni mondjuk egy kávéra a nővel és el tudok beszélgetni vele mielőtt bármi történne. Igazából már pusztán abból amilyen benyomást kelt, sokat ki tudok következtetni. Pl ha egy fiatal prosti lányka beképzelt, flegma lekezelő, akkor nyilván nem őt fogom választani, akármennyire szép is a külseje.

De ha mondjuk kapcsolatot szeretnék, akkor az benne van a pakliban, hogy mondjuk a rendelkezésemre álló értelmes és jószívű nők mind foglaltak, és azok akik engem választanának viszont mind flegma, öntelt, beképzelt nárciszok.


#7


Mindig óvszert használunk.

2023. dec. 18. 01:08
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
🤦 Az óvszer nem óv meg a herpesztől.
2023. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom sokan miért hiszik azt hogy a prostizás az kizárólag gumi nélküli meg útszéli nőkkel történő folyamat ahol mindenki nemibeteg.


Ennél jobbak már csak azok akik a 90-es évek Kékfény műsorait idézve mondják hogy megvernek, meg golyófejű striciknek kell fizetni és a többi.


Fogalmuk sincs erről az egészről és lehet vannak ilyenek amiket írtam de egy normális hirdetőnél ezek elő se fordulnak. 1x menne híre ennek ki menne hozzájuk újra?

2023. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!