Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem túl vastag a farkam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl vastag a farkam, sajnos csak 13 centi a kerülete. Keveset is szexelünk a feleségemmel. Van olyan szexjátéka ami 6 cm átmérőjű, és az kellemes neki. Mit tudunk tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Régebben ajánlották az intimtornát, de azt állítólag csinàlja. Kapcsolatunk kezdetén egyáltalán nem volt ilyen vastagra igénye, sőt kicsit szűknek is éreztem. Második gyerekünk születése után van ilyen problémánk. Olvastunk műtéti szűkítésről is, esetleg akinek van abban tapasztalata, írjon.

#műtét #szexmentes élet?
febr. 5. 12:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Okè. Ha leszálltunk a farok méregetéséről, azt megköszönöm. Nem is az én méretem a lényeges, inkább csak a különbséget akartam érzékeltetni. Esetleg olyan ahol átesett a hölgy ilyen műtéten, hallhatnák tapasztalatokról?
febr. 5. 13:06
 12/18 anonim ***** válasza:

Értem én a problémádat, csak te is értsd meg, hogy ilyeneket ne írj már le, hogy nem túl vastag a farkam, csak 13 centi körbe, mert ez olyan, mintha azt írnád, nem túl magas a MOL-torony, csak 143 méter. Értem én, hogy Empire State Building meg Burjh Khalifa, de azért ne bassza már meg a világ...

A farkad elég vastag. A 6 centi nem ’elég vastag’, hanem extrém vastag. Ezek miatt a torzult értékítéletek miatt lesznek nőknek irreális alapelvárásaik, férfiaknak önértékelési zavaraik.

febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt írtam, nem túl vastag. Az átlag alsóbb részèn, de pont ezért nem is azzal akartam foglalkozni. Egész életemben volt 2 nő akibe tényleg kicsi voltam, de ott extrém nagy méretek voltak. A feleségemnél viszont egy darabig nem voltak gondok.
febr. 5. 13:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Szakembert kérdezzetek.
febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Marad a szopás, a kézzel kielégítés... esetleg próbáld popsiba dugni.
febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szopás nincs, és nem is volt. A popsi nem igazán izgat, sajnos ebben régies vagyok.
febr. 5. 17:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Van olyan műtét is, ami a farkat teszi vastagabbá.
febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen farokra húzható vastagítók.
febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!