Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem túl vastag a farkam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl vastag a farkam, sajnos csak 13 centi a kerülete. Keveset is szexelünk a feleségemmel. Van olyan szexjátéka ami 6 cm átmérőjű, és az kellemes neki. Mit tudunk tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Régebben ajánlották az intimtornát, de azt állítólag csinàlja. Kapcsolatunk kezdetén egyáltalán nem volt ilyen vastagra igénye, sőt kicsit szűknek is éreztem. Második gyerekünk születése után van ilyen problémánk. Olvastunk műtéti szűkítésről is, esetleg akinek van abban tapasztalata, írjon.

#műtét #szexmentes élet?
febr. 5. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
De unalmas már ez a sok kitalált faxméret kérdés.
febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
#1 Mi is az oldal neve?
febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

NEM.


Ha 13 centi a farkad kerülete, akkor az átmérője csupán csak 4,1 centi.

Szóval sehol sem vagy az asszony műbráneréhez képest.

febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha a játékot átmérőben adod meg, akkor a farkadat miért kerületre? Csak hogy mindenkit rávegyél a Pi-vel osztásra? A kerület senkinek nem mond semmit!
febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos sehol sem vagyok. Viszont szeretnék vele többet szexelni. A méretemből nem sok mindent érezhet, gondolom ezért kevesebb a szex.
febr. 5. 12:23
 6/18 A kérdező kommentje:
A farkam nem teljesen kör alakú. Kb 4,4 centi széles, de a másik oldalon csak 3,9. Ezért gondoltam, hogy egyszerűbb megadni így.
febr. 5. 12:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a magyar.

Mit lehet tenni ellene?Megerősítést akar mindd a farka méretével kapcsolatban.

Hát adjuk meg nekik ezt az örömöt.


Kérdező.

Nyugodj meg, te rendben vagy.

febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A fasz meg a kör alap meg a pí. Aha! Egy fasz sose szabályos kör kerületű, nem is ellipszis. Teljesen szabálytalan a barlangos testek, erek, bőr játékának megfelelően. Én nem tudom, ki hogy számol, de az enyém kerülete meg átmérője kapcsán marhára nem jön ki ez az általános iskolás matek. Emlékeim szerint nincs 13 centi körben, mint a kérdezőé (asszem 12-12,5), mégis több a vastagsága 4,1-nél (4,5).
febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na itt vettem elő a chipset és csendben figyelem a beszèlgetèseket, hogy ki az okosabb.


😋

febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#6: akkor inkább megadsz egy tökéletesen lényegtelen adatot? A kerületből pont nem derül ki sem a vastagsága, sem a keresztmetszete.

#8: mivel nem adta meg a keresztmetszetét, így az ember kénytelen Pí-vel osztani, hogy MEGKÖZELÍTŐLEG el tudja képzelni a vastagságát, ami nyilván nem szabályos kör, így valószínűleg egyik irányba kicsit több, a másik irányba kicsit kevesebb.

febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!