Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig fáj a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fáj a szex?

Figyelt kérdés

Gondolom már nem kellene, hogy fájjon félek nem illünk össze szexuálisan.

Nekem a párom volt az első, kb 8 alkalommal voltunk együtt volt, hogy egymás után többször de minden alkalommal kellemetlen.

A barátomnak nagyobb mérete van és vastagabb is, óvatos és figyelmes, nedves is vagyok de még mindig nem tudom élvezni teljesen az együttléteket, nőgyógyászati gondom sincs. Egyszerűen nem tudom mit tehetnénk. Talán csak több alkalom kell még összeszokunk?



febr. 2. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek, plusz javasolnám a yoni tantrikus masszázst, nekem bevált.
febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A hüvely nagyon rugalmas szerv felnōttkorban, egy kisbaba is kifér rajta.
febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon " szūk" voltam, 27 éves koromig semmit sem tudtam berakni, de a yoni masszázs, és a lelki gátak feloldása segített- ezért javasoltam, és írtam, hogy ez a dolog " tanulható. "
febr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
( egy ujjat se)
febr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!