Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltérő szexuális libidó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális libidó szerintetek szakító ok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

barátnőmmel 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon, viszont eltérő a szexuális libidónk, amiből már voltak közöttünk konfliktusok. Én naponta min 1x csinálnám, de inkább 2-3x, neki általában elég a heti 2-3, de a napi 1 átlagban megvan, viszont van a ciklusában olyan időszak, amikor Ő is nagyon kívánja, napi többször, viszont van, hogy szinte egyáltalán nem. Köztetek is van ilyen (főleg nőket kérdezem)?

Ugyanis, ha nincs szex 1-2 napig Én szó szerint már szétrobbanok, feszültebb is vagyok olyankor és minden bajom van. Nem, nem csak a szex fontos nekem, mielőtt megvádolnátok de egyszerűen előző kapcsolataimban megszoktam, hogy minden nap van 1-2 akár 3 is, előző kapcsolataimban sose volt olyan hogy visszautasítottak, viszont a mostani már többször is, hogy nincs hozzá épp kedve (ami tudom, hogy normális csak velem még ilyen nem volt, pedig éltem együtt 5 évig az exemmel).

Barátnőm 3 műszakban dolgozik, Én irodai melót nyomok. Én 30 vagyok, Ő 27, együtt élünk 5 hónapja.

Nem utasít vissza sokszor, néhányszor fordult elő, csak nekem már ennyi is elég volt, hogy sokszor nyűgnek érzem a közeledésemet és nem merek.

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ez szakító ok? Nálatok hogy van az ilyesmi?


30/F



febr. 1. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy érzed. Simán lehet emiatt szakítani.
febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudnék 3 műszakos meló után a szexre gondolni.

Egyébként nálunk fordítva van, barátom ritkábban és én sűrűbben kívánom, viszont összeszoktunk. Ha valaki akarja és a másik nem akarok segítünk egymásnak maszturbálni.

febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

"1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon"

Tudod egy párkapcsolat nem csak libidóból áll.

Ha "szeretjük egymást nagyon".

Te irodázól.

A barátnőd? 3 műszak. Mekkora kicseszés neked, hogy esetleg fáradt mer lenni.

Naponta 2-3x szexelnél. Haza mész munkából és a baratnőd éppen olyan műszakban van, hogy otthon van. De elvárnád tőle a háztartas vezetése mellett a 2-3 numerát.

Szakító ok. Neked. Meg a hasonszőrű embereknek akiknek a párkapcsolat ezen mérődik le, ez az etalon.

Szakits! És majd akkor kezdj komoly kapcsolatba ha a párkapcsolatot annak latod ami a nevében is benne van. Nem én, hanem MI.

A MI-ben fontos a szex, de nem a legfontosabb.

Nekem is nagy a libidom. De nem várom el a férjemtől, belátás, hogy hullafáradtan még szexeljünk. Önzés lenne.

Ha nem magadat látod, hanem észreveszed őt is. Na akkor leírhatod, hogy "egymást", hogy te is szereted.

27N

febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szakító ok, de hosszú távon, nem lesz neked kielégítő és félre fogsz lépni előbb utóbb. Tehetsz bármit, annak érdekében, hogy felizgasd, ha más a libidószintje, az nem fog neki megváltozni.
febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as, gondolom Te rögtön habzó szájjal írtál és esetleg férfi gyűlölő is vagy, mondván, hogy mer ennek a férfinek igényei lenni? Úgy, hogy vannak és kész. Másodsorban, hol írtam olyat, hogy vezet háztartást a barátnőm? Nem vezet! Együtt szoktunk főzni, takarítani, stb.
febr. 1. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne vetitsd rám az előitéletedet!

Nem habzó szájjal, nem rögtön, csak leírtam mi a párkapcsolat.

Ha odafigyelnél másra is. Amit mond.

Nem azt irtam, hogy nem lehetnek igényeid.

Próbáld meg értelmezni miről írtam.

Egyszerűsítsem a dolgot.

Szakíts ha neked a szexhiányod fontosabb, mint hogy belásd, becsüld a 3 műszak nehézségeit.

Nem ismersz. Aki itt indulatból irt az te vagy. Megbocsájts!

Biztosíthatlak. Nem vagyok férfigyűlölő. Ezen jót mosolyogtam.

Holt lelkinyugalommal írtam.😊

#3

febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék 35n
febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem szakító ok önmagában, de jól leírtad hova vezet - feszültséghez, frusztrációhoz, sorzatos vitákhoz, észre sem veszed de aláássa az érzéseket, érzelmeket. S végül ez utóbbi (az érzelmi eltávolodás) vezet szakításhoz.
febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Idővel csökkenni fog a szexuális étvágyad, bár ez nagyon egyén függő.

Én 20 évesen olyan szinten kanos voltam, hogy nem mertem felszállni a buszra ha megláttam egy csinos nőt, mert a farkam folyamatosan az égnek állt. Mindig nagyon bő gatyákba jártam, mert cikinek éreztem. Aztán 19 évesen lett először barátnőm és ő is imádott dugni velem, de egy idő után azt mondta, hogy ez már neki is sok. Volt olyan nap amikor 20 vertem ki.

Aztán 30 környékén elkezdett rendeződni a helyzet, napi 1-2 már bőven elég volt, az akkori csajom először azt hitte, hogy megcsalom mert tényleg csökkent a szex utáni éhségem. Most 40 felett már heti 3-4 bőven elég, pedig a mostani párom nagyon szereti ha reggelente szex van. A férfiak szex iránti éhsége egyértelműen csökken a kor előrehaladtával a nőknél pedig vegyes a kép mert vannak nők akik 40 körül jönnek bele igazán.

febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék emiatt. 3 műszakban dolgozik a barátnőd, persze, hogy nincs kedve napi 3x szexelni. Nekem sem lenne energiám rá.

Örülj neki, hogy heti 2-3x jó neki.

Nálunk ez kb a havi mennyiség, pedig az én barátnőm kevesebbet dolgozik és akkor is olyan a hozzáállása, hogy legyünk túl rajta minél hamarabb. Hidd el, én is nagyon nehezen bírom szex nélkül, de ettől még nem szakítok vele.


A párodnak csak egy jó nagy pihenésre van szüksége és utána nagy valószínűséggel többször kívánni fogja a szexet.

febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!