Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Általában mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Általában mindig pontosan tisztában vagytok azzal, hogy mikor várható a havi menstruációtok?

Figyelt kérdés

Pasiként úgy érzem, hogy vannak nők, akik visszaélnek azzal hogy ezt nem tartjuk számon.

Mostani partneremmel is lebeszéltük másnapra a találkozót, meg már nem ez az első eset, hogy volt szex. Erre mikor megyek hozzá, akkor mondja, hogy görcsöl, és, hogy állítólag elszámolta magát. De korábban is volt hasonló, de tudtam, hogy úgy 2 hete volt vége az előzőnek, és akkor is kivágta magát, hogy most valamiért megint, és biztos az új gyógyszer. Ellenőrizni meg ugye nem lehet. Volt élettársam meg még durvábban csinálta, az 1 hétig görcsölt és 1 hétig menstruált (állítása szerint).

Már több mint 1 hónapja nem voltunk együtt, így nagy volt a csalódás. Mostanában valamiért nagyon elkapta a terhességtől való félelem, ezt megértem, meg volt egy vetélése is régen, de ez így akkor se jó.


Köszi a normális válaszokat.


jan. 31. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen, tisztában. Pár nap plusz, mínusz lehet.

Ha okosabb akarsz lenni: A nők ciklusai változóak. 24-30 napig kb. Nekem pl.26 napos a ciklusom. Ez azt jelenti, ha január elsején megbetegedtem, akkor a következő naptól(1.) számítva a 26. napon fogok újra megbetegedni. Itt lehetnek eltérések, és van,hogy görcsölök 5 nappal előtte,de lehet, hogycsak 2 nappal előtte. A ciklus közepén,mikor ovulálunk, a nők egy része fájdalmat érezhet- görcsölhet.


Ha a párod 2 hetente mensizik, akkor valami nem jól van,én elmennék nőgyógyászhoz. Zavar van a gépezetben.

jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Napra pontosan. 41/nő
febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem általában 24-25 napobta jön meg, de néha becsúszik 21 vagy 28 napos is. A 2 közt azért van egy hét különbség.
febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezek kifogások, a megoldás:

vagy szerető,

vagy saját magadnak,

vagy vedd rá, hogy legalább szopjon le,

vagy kurvázás.

febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!