Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Általában mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Általában mindig pontosan tisztában vagytok azzal, hogy mikor várható a havi menstruációtok?

Figyelt kérdés

Pasiként úgy érzem, hogy vannak nők, akik visszaélnek azzal hogy ezt nem tartjuk számon.

Mostani partneremmel is lebeszéltük másnapra a találkozót, meg már nem ez az első eset, hogy volt szex. Erre mikor megyek hozzá, akkor mondja, hogy görcsöl, és, hogy állítólag elszámolta magát. De korábban is volt hasonló, de tudtam, hogy úgy 2 hete volt vége az előzőnek, és akkor is kivágta magát, hogy most valamiért megint, és biztos az új gyógyszer. Ellenőrizni meg ugye nem lehet. Volt élettársam meg még durvábban csinálta, az 1 hétig görcsölt és 1 hétig menstruált (állítása szerint).

Már több mint 1 hónapja nem voltunk együtt, így nagy volt a csalódás. Mostanában valamiért nagyon elkapta a terhességtől való félelem, ezt megértem, meg volt egy vetélése is régen, de ez így akkor se jó.


Köszi a normális válaszokat.


jan. 31. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most nem akarok bunkó lenni, de próbáltad ezt vele lekommunikálni? Mi innen nem fogjuk tudni megmondani, hogy tényleg mensi, esetleg más probléma, vagy hazudik mert nem akar szexelni.
jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Most te nekiállnál vele vitatkozni, hogy márpedig kizárt dolog, hogy megjött neki? Én biztos nem. Ez a terhességtől való félelme most nagyon előjött, mert tudja, hogy én nem akarok gyereket, és az exem meg átvágott a fogamzásgátlóval. Ő meg nem szeretne, ezen felül meg annó a volt pasijával gyógyszer mellett lett terhes.
jan. 31. 21:09
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze próbáltam erről beszélni vele, de elég zavaros a dolog, és ezt szűrtem le belőle amit az előbb leírtam.
jan. 31. 21:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitatkozni, beszélgetni. Nem úgy kell hozzáállni, hogy "hé te, miért nem szexelsz velem, biztos hazudsz!"... De rá lehet kérdezni, hogy elégedett e a kapcsolattal, hiányzik e valami, bántja e valami, akár szextől függetlenül is.

Mennyi ideje vagytok együtt/hány évesek vagytok?

jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ez a terhességtől való félelme most nagyon előjött" erről meg beszélhetnétek valószínűleg többet. Ha tényleg ennyire hatással van rá, valamit kezdeni kell vele, nem várni, míg megoldódik.
jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez mi akkor sem fogjuk tudni innen. Lehet, hogy néha kibabrál az ember lányával a természet. Ha többször előfordul, akkor orvos, mert nem normális. Amúgy meg nem vitatkozni kell, hanem finoman megkérdezni, hogy a szexszel van-e a baj, mert megértenéd, ha félne tőle. Amúgy ha már ott tart, hogy el se meri mondani, akkor ez a végét járja. Ha az elején vagytok, akkor meg nem lesz belőle semmi.
jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, sőt. Pedig vezetem, külön app is van erre a telómon. De van hogy kimarad, van hogy 1 hónapban 2x jön meg akár... Sokan vagyunk így. Ja, és kb 5 napig szoktam vérezni és minimum egy hétig görcsölök ezen felül. (Én ettől függetlenül mondjuk szexelek)


Amúgy mi az hogy visszaélni? 🤣 Bármilyen oka lehet rá hogy nem akar szexelni, és az akkor is tök valid lesz.

Nem kötelező szexelnie, neked meg nem kötelező vele lenned ha nem tetszik.

jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#4 Nem vitatkozás, de elmúltunk 30 évesek, és előző nap megbeszéltük, hogy megyek hozzá reggel, meg ő is akarta, mert rég voltunk együtt, sajnos a műszakbeosztásunk miatt most ritkán találkozunk. Erre reggelre meg jött a hidegzuhany, és volt már korábban is hasonló, hogy mintha meggondolta volna magát.
jan. 31. 21:19
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 A kérdés a lényeg, nem a kiegészítésként írt magyarázat! Igazából úgy látom, hogy tök felesleges megmagyarázni, mert akkor mindenki csak azon lovagol, nem a kérdésre válaszol.
jan. 31. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy több vasat tart a tűzben és lehet hosszútávon mégsem te leszel a befutó nála ...
jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!