Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van jobb hatással a libidór...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van jobb hatással a libidóra? A rendszeres maszturbálás, vagy a "visszatartás"?

Figyelt kérdés

Nekem az a tapasztalatom, hogyha minden nap könnyítek magamon (35F), akkor sokkal jobban kívánom a szexet is, viszont, ha önmegtartóztatok, akkor 2-3 napig egyre jobban kívánom a szexet, utána viszont kezd elhalni az érdeklődésem.

Ti tapasztaltatok hasonlót?



jan. 29. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen így van ahogy mondod.
jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A maszti jobb hatással van.
jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a maszti mellőzése ha nagyon hozzászoksz a kezéhez vagy játékokhoz akkor élesben nem fog menni . Saját tapasztalat . Hiába csinálta jól a pasi ott voltam a kapuban de az Istenért nem tudtam élvezni. Aztán a feszkó ideges állapot mert nem tudtam elmenni persze nem a srác hibája de nincs rosszabb egy nőnél akinek nem jött az orgazmus és csak felajzva maradt . Utánna 2 nap kellett hogy magamnak is megtudjam oldalni mert annyira túl lett tolva az izgalmi állapot hogy le blokkolt a szervezetem .


N

jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is igaz, pedig 50 éves vagyok.

Ha nem maszturbálok, egyre kevésbé kívánom a szexet.

jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha rá kell magamra erőltetni a maszturbálást, mert szinte ijesztő, hogy eszembe se jut a szex akár hetekig. Aztán minél gyakrabban verem ki, annál inkább kedvem van hozzá, de ha valami miatt megint elmarad, akkor megint elkényelmesedek és nem is hiányzik. Lehet, hogy hormon probléma is van a háttérben, nem tudom.
jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság ha van szex minden nap akkor alaból jobban kívánja mindenki. Maszti? A kezed van csak? Nővel csináld inkább!
febr. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!