Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszti és szex közben is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszti és szex közben is folyton lepisilem a párom?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben áll. De bem csak ha élvezek. Egyébként is. Suliba úgy kell tartogatnom, szorítanom. Ha nevetek összepisilem magam. Otthon csak simán csurom pisi lesz a farmerom. Besötétedik átázik. De főleg a kérdés a legfontosabb. Szerintem zavarja a párom. Lány vagyok amugy. Kerlek csak ertelmeset, és kort is. Pls. Thx

2018. aug. 12. 22:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
4%
Ha 8 éves vagy akkor aranyos, afelett elég gáz.
2018. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gáz, hanem egy orvosolható dolog. Intim tornára kell járnod, hogy megerősödjenek az iszmaid odalent. Ugyanez volt nekem, már direkt nem nevettem, mert akárhogy szorítottam nem tudtam visszatartani, ha kijött, akkor ömlött a bokámig. Nálam pszichés oka van (gyerekkori véres, nemi erőszak). Vedd komolyan a tornát, rendbe fog jönni.
2018. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne ezzel foglalkozz, hanem menj ezzel urologushoz/nodokihoz. Ezen minel hamarabb elmesz, tudnak segiteni.
2018. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp meg menj el orvoshoz
2018. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Irány az orvos kislány!!!
2018. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Orvos kell, és intim torna.
2018. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Menj orvoshoz

Valami gond lehet a hólyagoddal

Meg a záró izomzattal

Nekem van egy ismerősöm vele fordul elő ha nagyon nevet akkor bepisil

De mondjuk ő 5 gyereket szült és voltak sérülései

De nálad más a gond

2018. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Én kétfelé választom a dolgot :

1. Biológiai rész

2. Élvezkedési rész


1. Sztem, ha csak be be spriccelsz valamennyit a bugyi-farmerba ha nagyon nevetsz, az nem gond sztem. Én nme foglalkoznék vele. Csak akkor, ha már nem nevetsz és akkor is még jön, magyarul nem tudod elállítani.


2. Csodás lehet zéged kényeztetni, mert őrült élvezetes játék. Aki nem próbálta és odzkodik tőle, saját ügye. De eddig bármelyik lányt rávezettem, függő lett. :-)

Ugyanis sokkal intenzívebb és újabb érzésű orgazmussaik vannak, ha (ráérős) maszti közben el-elpisili magát, vagy ha jó sokáig (direkt, mert készül rá) visszatartja és egy jó erős sugárban kinyomva elkezd masztizni. Brutál élmény :-)

2018. aug. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar,kellemetlen,akkor doki.

Ha nem zavar,akkor pelus. Csak az tudja ránézésre megmondani hogy be vagy pelenkázva,aki "szakavaatott" tudja hogy néz ki egy pelusos hátsó.Én már 5éve pelenkába élek pszihés okok miatt.De a tünet hasonló mint a tied.

2018. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
El kéne menni orvoshoz. Először urológushoz, aztán pszichiáterhez.
2018. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!