Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehetne normális Dom-ot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne normális Dom-ot találni?

Figyelt kérdés

Sokáig volt egy párom aki mindenben tökéletes volt, de külföldre költözött tavaly. Azóta csak hülyékkel akadtam össze.

Amúgy szeretem ha mindenben irányítanak. Semilyen döntési helyzetet nem szeretek mert félek, hogy rosszul döntök, ezért hagyatkoztam mindig a páromra. (Igazából nem a párom volt mert házas, csak mások előtt hülyén hangzana, hogy "gazdám", pedig így szólítottam). Szóval nehezen viselem a stresszt, ezért kell olyan valaki aki mindenben tud(!!!) irányítani. Voltam három pasival azóta akikre én azt se szívesen mondom, hogy pasik, nem hogy dominánsak. Mostanra ott tartok, hogy már ez a keresés is tiszta gáz és feszkó, mert úgyse találok olyat aki jó lenne, mint a régi is. Múlt hétre volt egy randi lebeszélve, de már előző nap azon paráztam, hogy tutira ez is idióta lesz és csak pocsékolom az időt, aznap pedig éreztem hogy rossz döntés lesz, ezért lemondtam. De másnap meg megbántam, mert mi van ha mégis jó lett volna??? Megőrülök ettől!!!

Miért nincs olyan aki törődik a másikkal és nem csak pofoz meg seggbedug? Azt hiszik, hogy ettől lesz valaki domináns?

Olyan nyugodt életem volt évekig, mert mindennek megvolt a helye és ideje, és ott volt a FÉRFI aki mindig tudta, hogy nekem mi a jó!!! Mire ezt idáig végig írtam, máris stresszelek, hogy úgysem fogok soha normális pasit találni! Hát hogy lehet ezt így???

Van ebből kiút?


jan. 24. 08:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy érdemes lenne nem kifejezetten BDSM körökben keresni.


Az én szeretőm pl egészen mostanáig gyakorlatilag 100% vanilla volt, pedig már közel jár a 60-hoz (16 év a korkülönbség köztünk). Én hoztam elő neki a s/m d/s dolgokat, szép finoman, ötletszerűen. és hiába nincs benne rutinja, meg alapvetően nem az ő asztala az ilyesmi, de gondoskodó, óvó-védő, ugyanakkor domináns, határozott, és FŐLEG, ismer és szeret, azaz, tudja, mi az ami nekem jó, mitől leszek több, mi az amivel emelhet engem. Én pedig őt.


Azt akarom ebből kihozni, hogy egy bármilyen férfi (nem kell hogy "képzett" legyen a bdsm-ben), aki tisztel, szeret és van benne határozottság meg gondoskodás, plusz fantázia, jó dommá alakulhat, ha olyan partnerrel találkozik.

jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

11. Én is valami hasonló forgatókönyvben reménykedem.

De a kérdező nem olyannak tűnik, aki ilyesmit végig vinne, neki készen kell, és lehetőleg azonnal.

Nem hiszem hogy ez lehetséges. 😢

jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ha egyszerűen egy olyan fèrfit kezesnèl aki utat mutat ès nem leural, majd őt vonnád be a bdsm fizikai rèszèbe akkor sikeresebben keresgèlnèl.
jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
13. Ember! Ékezetek? Olvashatatlan vagy! 😔
jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell döntened!

Írsz nekem, adsz gmail címed, s beszélgetünk.


Várom

márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hol keresgélsz amúgy?

Smpixie?

Vagy csak sima társkeresőn és várod hogy történjen a csoda?

Elmondod nekik nyiltan hogy te mire vágysz?

ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Itt is lehet. Az vagyok, de nem írtál.


45/F

ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nyilván te döntöd el magadról, hogy az vagy-e...
ápr. 28. 12:20
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

tegyél próbára! nekem a visszajelzések fontosak, az alapján mondom ezt.


17-es vagyok

ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vicces lesz amit írok, de nekem egy meleg dom volt eddig a csúcs. A pasi vézna volt, stb. Azonban mégis jó volt. Le kellett szopnom másik szolgával aki pasi volt pl. Meg sok más is volt. Ha akarod összekötlek vele.
aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!