Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha gond van a szexxel ki és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gond van a szexxel ki és miért nem próbálják rendbe hozni?

Figyelt kérdés
Miért a belenyugvás? Miért nem arra koncentrál a pár, az egyén, hogy rendeződjön?

#probléma #Beszélni róla
jan. 22. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kordivat az, hogy az ilyen problémákat párterápiával akarják megoldani.

Régebben természetesebb volt a válás, szerető tartás, bordély látogatás.

jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Vagyok annyira idős, hogy reálisan lássam az egész életet 11- es.

12-es, párterápiára járó egyetlen van akik semmire nem jutottak vele.

Sok-sok pàrom van akik évtizedek óta vannak együtt, de szex nélkül, voltak. Szét vállás óta új erőre kapva vannak az újban.

Vannak akik együtt ragadtak és nincs semmi és még csak meg sem próbálják rendbe tenni. Lehet azert mert korosodnak. Én is koros vagyok. Azért értem is azt amit leírok.

A nők nem mernek, a férfiak meg nem akarnak beszélni erről. Csak a szarakodás van. Ezért nehéz kapcsolat.

jan. 23. 12:37
 14/19 A kérdező kommentje:
???? Senki semmit?
febr. 4. 16:46
 15/19 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az emberekben nagyon sok a sztereotípia. Illetve az hogy hogyan állnak a dolgokhoz. Például vegyük alapul az én egyik példámat. Volt egy partnerem aki elmondása szerint nem szerette az orál szexet. Mondom jó üljünk le beszéljük meg mi a probléma. Lehet egy régi rossz élmény vagy valami. Mire kiderült nem szereti az orált,de úgy hogy még sohasem próbálta. Mondom ezt hogy. Mert nyilván nekem van olyan amit kipróbáltam és nem tetszik de van viszonyítási alapom.(lábszex)

Aztán ment tovább a beszélgetés, és még őt úgy nevelték mint kiderült,hogy ha valakit ő le...zop akkor mekkora ku...a lesz és mocskos stb stb. Persze nem erőltettem a dolgot, mondtam itt vagyok ha szeretné kipróbálni akkor szóljon. Aztán egyszer csak valamiért megtört a jég és bejött a lábam közé és le..opott. Utána elmondta nem is gondolta volna ,hogy ezt ő is ennyire fogja élvezni.

febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Cuki történet 🙂
febr. 14. 09:47
 17/19 anonim ***** válasza:
Igazából csak azért írtam le mert az emberek többsége sajnos olyan nevelést kapott ,hogy egyszerűen nem tudja élvezni a szexet. A másik pedig hogy ettől koszosnak ,mocskonak érzik magukat. Ráadásul úgy hoznak döntéseket és úgy ítélnek meg dolgokat , hogy azt nem élték át nem próbálták ki. Így azért hamar lehet egy kapcsolatban probléma.
febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a baj, hogy az élet más területeire is igaz a kérdés. Házasság. Válni könnyebb, mint megoldani a problémát. Válással a probléma nem szűnik meg...
febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen. Ezért tettem fel a kèrdésem is. Rengeteg írás van itt fent amiben szídja a nő a férfit, férfi a nőt, kibeszélnek helyzeteket, de kizárólag vagy a megcsalásra adnak ötleteket vagy a kibobásra. Az, hogy az adott problémát megbeszéljék, megoldják, még csak eszükbe sem jut. Milyen emberek beszélgetnek erre? Szégyen. Komolyan. Értékrend a béka segge alatt van.
febr. 14. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!