Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak miért küldözgettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért küldözgettek a farkatokról kéretlen képeket?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék egy ilyen küldözgető válaszára, vagy ha nem is küldögető akkor legalább egy férfi szempontjára.

Most azt hagyjuk, hogy valaki random nőknek küldi ezeket a képeket. De online ismerkedésnél, pláne ha egyébként jól megy minek kell ezt bedobni? Azt várják, hogy beindulunk tőle abból kiindulva hogy ők képesek beindulni egy pináról készült képtől? Vagy azt hiszik ez nagyon fontos? Mert amikor nem írok vissza a kép után, akkor jönnek ilyen kérdések, hogy:

Nem tetszik? :/


Ja, hát egy kép egy random fszról nem tetszik bármilyen is. Akkor legalább küldenének valami teljes alakos aktot, arra azt mondom hogy még jó is tud lenni. De ez a premier plánból befotózott p.cs ez valami rohadt igénytelen. És iskolai végzettségre, vagy bármire tekintet nélkül azt látom hogy kényszerűen küldözgetik a fszos képet a nőknek és nem értik miért offolod utána az ismerkedést. Diplomás emberek is... Miért? Mi a cél? Mi jár a fejükben?



jan. 18. 08:06
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
30: Sajnos erre tart a világ. Aki tetszik annak a férfiak elküldik a fszukat. Aki nem annak is, mert hátha...
jan. 18. 10:37
 32/48 A kérdező kommentje:
jan. 18. 10:37
 33/48 anonim ***** válasza:

Instán nincs normális képem. Egy kamu profilom van csak.

Tudom, hogy csak véletlen, de így volt.

Hidd el, vagy ne, nekem mindegy. Nincs kedvem sem bizonygatni, sem vitatkozni.

jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
jan. 18. 10:43
 35/48 anonim ***** válasza:
Legyen így, csak kamuztam. Miért is mondanék igazat? Így jó?
jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Nem választ vársz, csak azt akarod, hogy igazad legyen.
jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Oké, akkor egy fullos csaj aki amúgy is napi szinten kapja a DM-et olyan pasiktól akiknek az insta képeitől a legtöbb nő nyála kicsordulna elment valami random sráccal kefélni mert küldött neki a kamu profiljáról a farkáról egy képet. xd Kérjük ennek a lánynak instáját mert sokan beszélnének vele szerintem xDD
jan. 18. 10:50
 38/48 anonim ***** válasza:
Jókor jó helyen. Erre ezt tudom mondani.
jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
36: Miben legyen igazam? Eleve nem a kérdésre válaszolsz. Hacsak nem arra akarsz utalni, hogy azért küldenek a srácok fszos képet mert ez annyira sikeres a nőknél. Pont ezen a fórumon folyik a pasik taknya, nyála egybe a sírástól hogy a nőknek milyen magas elvárásaik vannak, nem tudnak ismerkedni mert nem tudnak mindnek megfelelni, bezzeg a nők kedvük szerint válogathatnak mert a társkeresőkön 10x annyi pasi van, még a "csúnya nők" is offolják őket mert nekik is Adonisz kell itt meg most kiderül, hogy az ismerkedés sosem volt egyszerűbb. Küldj egy képet a fszodról és a nők már szét is teszik a lábukat neked xDD
jan. 18. 10:55
 40/48 anonim ***** válasza:

Egyébként nézd meg a legjobb csajoknak milyen béna pasijuk van általában...

Vajon mi lehet az oka?

jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!