Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak miért küldözgettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért küldözgettek a farkatokról kéretlen képeket?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék egy ilyen küldözgető válaszára, vagy ha nem is küldögető akkor legalább egy férfi szempontjára.

Most azt hagyjuk, hogy valaki random nőknek küldi ezeket a képeket. De online ismerkedésnél, pláne ha egyébként jól megy minek kell ezt bedobni? Azt várják, hogy beindulunk tőle abból kiindulva hogy ők képesek beindulni egy pináról készült képtől? Vagy azt hiszik ez nagyon fontos? Mert amikor nem írok vissza a kép után, akkor jönnek ilyen kérdések, hogy:

Nem tetszik? :/


Ja, hát egy kép egy random fszról nem tetszik bármilyen is. Akkor legalább küldenének valami teljes alakos aktot, arra azt mondom hogy még jó is tud lenni. De ez a premier plánból befotózott p.cs ez valami rohadt igénytelen. És iskolai végzettségre, vagy bármire tekintet nélkül azt látom hogy kényszerűen küldözgetik a fszos képet a nőknek és nem értik miért offolod utána az ismerkedést. Diplomás emberek is... Miért? Mi a cél? Mi jár a fejükben?



jan. 18. 08:06
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Ezt férfiként és se értem

Tul azon hogy illetlen, semmi ingert nem érzek rá

jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
73%

Nem szar a szövegértésem, a te feltevéseddel van szerintem probléma.

Aki ilyet küldözget, az a szélsőséges 5%.

Ha úgy szólítod meg a válaszokat, hogy "Férfiak, ti miért csináljátok", akkor lényegében minden férfitól kérded.


De oké, kérdésedre válaszolva, szerintem azért csinálja azt aki ezt csinálja, mert azt hiszi ezzel bárkit meg lehet győzni/hódítani. Gondolom nárcisztikus az illető/akármilyen más okból azt hiszi az övé nagy és ezzel simán meg lehet győzni a nőket.

A másik ok pedig az lehet, hogy az illető incel, és váltig meg van győződve róla, hogy mivel nincs se pénze, se önbizalma, és emellé toxikus is mint az állat, ez az egyetlen módszer , hogy bárkit is erdekeljen.


De ezek puszta logikán alapuló feltevések, szerintem te is végigmentél hasonló gondolatmeneten. Ennél többet szerintem nem lehet mondani. Vagy mentalisan beteg, vagy incel, komoly szándék híján szexet akar és ennyi és azt hiszi ezzel érhet vmit.

jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
29%
Aki azt hiszi, hogy nincs nő akinek bejön, az téved. Több szexkapcsolatom is lett így. Persze ha kicsi vagy átlagos méreted van, úgy ne várj sikert.
jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
64%

23

Egy vadideg férfi azzal nyit, hogy küld a farkárol egy képet?

Az a nő se normális aki szoba áll vele.

Biztos vagyok benne hogy max 1-2% lehet

jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

24:

Álmodik a nyomor avagy Andersen meséi kategória.

jan. 18. 10:18
 26/48 anonim ***** válasza:
53%

Bármennyire hihetetlen, de van olyan csaj, akivel instán egy:

Szia! Van kedved ismerkedni?

Után nem sokkal farok kép küldés, telefon, videó hívás... 5 éve beszélgetünk. Bármiről és szinte napi szinten. Párszor már találkoztunk is.

Ráadásul sokkal jobb nő mint elhinné bárki is itt.

Ha azt gondolod mese legyen. Nekem bejött, és nem bánom.

jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
63%
23 vagyok. Ahogy a 26-os írja. Nem egyből, de egy kis beszélgetés után. Elég sok nőnek működik. Sokan ki vannak éhezve a nagyra.
jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

22:


Azért van a kérdés leírása, hogy segítse a kérdés értelmezését.


A válasz meg köszi. Az a baj, hogy te is ritka, deviáns viselkedésként értelmezed, holott mi nők talán azt az oldalát jobban ismerjük hogy ez elképesztően gyakori. Elég ha facebookodon van egy arcképed amin jól mutatsz, és már kapod is a fa.zos képeket. Ezért van mindenkinek lassan minden privátra állítva vagy zárolva a profilja, üzenetküldés kikapcsolva stb. Ismerkedésnél még bátrabbak... Ezek nem csak incelek meg személyiségzavaros emberek... Tök normálisnak tűnő meg talán egyébként ténylegesen az srácok is ugyanúgy nyomják mint a lelki nyomorékok.

jan. 18. 10:26
 29/48 A kérdező kommentje:
26: Instán gondolom nem a fszodról vannak képeid, hanem normális képek is vannak kint. Ami mese, hogy úgy állítod be azért lett szexrandid mert küldték egy képet a fszdról. Az a csaj valószínűleg anélkül is ugyanúgy lefeküdt volna veled. A legtöbb nőnek szerintem off, vannak akiket nem zavar, sok nincs akinek feltétel meg remeg a dickpicért. Olyat én is ismerek aki az extra nagyra van rábukva, de őszintén az ilyenek rákérdeznek vagy kiírják. Online társkeresőkön annyira nincs meg a gender-balance, olyan túlkereslet van a nőkre ha páran offolják mert a méretre utazik még akkor is 200 párja meg 500 üzenete lesz másnapra.
jan. 18. 10:34
 30/48 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos erre tart a világ. Az internet, a közösségi háló. Aki nem tetszik tiltod aztán kész. Ahogy a való életben is. Aki tetszik annak bármit lehet, aki nem az zaklatásnak veszed...
jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!