Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora gond ha szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Silverfox30 kérdése:

Ekkora gond ha szexuálisan túlfűtött vagyok? 32F

Figyelt kérdés
Feleségem visszafogottabb. Gyorsan elmegy! Így hát többb módszer után is csak max fél óra, de nekem ez kevés. Sokat beszéltem vele erről s tudja, hogy aktívabb vagyok! Játékok, petting stb. De neki nem kell ennél több! Elmondása szerint kielégítem. De ez nekem akkor is kevés!

jan. 16. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire különböztök,miért vetted el?
jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert akkor még nem volt ezzel gond!
jan. 16. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Másik kérdésednél úgy jött le, hogy megoldod más forrásból a hiányt, akkor mi a gond? Szerető és meg van oldva
jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert azért az ember probbál megoldást keresni e problémára!
jan. 16. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs nagyon más megoldás ha ő nem partner ebben. Kicsi az esély, hogy változzon, és minél régebb óta vagytok együtt annál kisebb…
jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglehet! S bár probálkozni a kutya szokott. Talán!
jan. 16. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj rám.
jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!