Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pár éve úgy 30körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár éve úgy 30körül nagyon megnőtt a libidóm. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Olyan 30éves korom körül iszonyatosan megnőtt a libidóm. Másnál is előfordult ez? Mitől lehet? Előtte sem volt kicsi de mostanában egész nap tudnám csinálni. Van párom, neki elég a heti 1-2 amit meg is értek de én már szex után negyed órával ugyanúgy kívánom. Minden reggel arra kelek, hogy áll, akkor is ha este elintézem magamnak. És van, hogy úgy is alszom el. Személy szerint nem is értem minek gyártanak annyi potencianövelőt. Szerintem beszednék egyet és szét is szakadna. Pár éve sportolok de szerintem az is csak rontott a helyzeten mert attól is csak nagyobb lett a libidóm. Más is van így ezzel?

jan. 14. 08:17
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mit nem értesz ezen? Te magad válaszoltál; "Pár éve sportolok de szerintem az is csak rontott a helyzeten mert attól is csak nagyobb lett a libidóm." Bizony, bizony. Ha több az izom, több a mozgás, akkor több a tesztoszteron.
jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos. Ördögi kör. Próbálod lefoglalni magad és csak rontasz a helyzeten.
jan. 15. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!