Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Análoztatok már?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Análoztatok már? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok

2024. jan. 5. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó.18.
2024. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ki kell tapasztalni. Én kíváncsi voltam rá, ezért nem hagytuk el az első alkalom után. Egyre kellemesebb lett, bar orgazmusom nincs tőle.
2024. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvagyok vele
2024. jan. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer próbáltam pozitív "előítélettel", elég is volt, megbántam. Többször belementem az akkori barátom miatt, max 3 szor, de nem nekem való.
2024. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem esküszöm jobb,mint a ,sima’ szex. Jobban érzem,izgatobb,jobban feszül,mind a kettőnknek izgalmas. 1hónapban 2,max 3-szór csináljuk a barátommal,természetesen gumival és fokozatosan,utána jöhet az enyhén durvább. 22N
2024. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!