Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul érzem magam attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam attól, hogy a barátom maszturbál, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Többször észrevettem már, pl. tegnap is. Nagyon rosszul esik nem is tudom titkolni, pedig tudom, hogy kb minden pasi csinálja. Igazából főleg az zavar, hogy nyilvàn más nőkre, meg miért nem velem akar inkább szexelni. (Azért annyira nem szexelünk sokat..) most néhány napja szexeltünk de tegnap mégis maszturbált.. ettől azt érzem nem vagyok elég vonzó nem szeret vagy nem is tudom

Mit csináljak hogy ne érezzek így? Már kb ott tartok hogy direkt figyelem pedig nem akarom


2023. dec. 30. 08:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Ide ezt hiába írtad ki, a sok recska lúzer lefog szidni , mert szerintűk jól van az úgy.

AZ a baj hogy hozzá szokott évek óta és nem is akar ezen változtatni.

Én csak azt nem értem hogy akkor ezeknek minek a nő, ha úgyis csinálják.

2023. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon erős függőséggé tud válni az önkielégítés. Főleg akkor, ha párkapcsolatban a másik nem mndig áll rendelkezésre. Márpedig olyan nincs, hogy ne legyen kényszerszünet. Én ezért nem tudtam róla soha leszokni. Valójában csak a túlzásba vitel az, ami bajt okoz.
2023. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!