Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul érzem magam attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam attól, hogy a barátom maszturbál, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Többször észrevettem már, pl. tegnap is. Nagyon rosszul esik nem is tudom titkolni, pedig tudom, hogy kb minden pasi csinálja. Igazából főleg az zavar, hogy nyilvàn más nőkre, meg miért nem velem akar inkább szexelni. (Azért annyira nem szexelünk sokat..) most néhány napja szexeltünk de tegnap mégis maszturbált.. ettől azt érzem nem vagyok elég vonzó nem szeret vagy nem is tudom

Mit csináljak hogy ne érezzek így? Már kb ott tartok hogy direkt figyelem pedig nem akarom


2023. dec. 30. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nőj fel
2023. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell ebbe sokat belemagyarázni. Ha kiveri magának az nem azért van, mert nem szeret téged. Csupán kis magányra vágyik. De te is ramászhatsz és akkor tuti nem a kezével fogja majd a farkát.
2023. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Lehet hogy akar veled szexelni csak nem hagyod?

A néhány nap egy egészséges férfinek nagyon sok idő, pláne ha együtt éltek.

2023. dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Amíg ő veri magának, addig rendben. Miért nem beszélsz vele róla? Vagy kérdezd meg viccesen, hogyvsegíthetsz? És verd ki te. Lehet, hogy valami hiányzik neki, de nem akar megbántani vele. Pl. nem engeded szájba elélvezni. Ez saját példa. Szeretem a feleségemet, rendszeresen kielégít, de mivel tudom, hogy nem szereti, ezért nem élvezek a szájába. De sokszor szex után is kanos vagyok és van, amikor naponta kétszer is maszturbálok ilyenkor is. És nem feltétlenül más nőkre. Vannak izgató képeim róla. ;)
2023. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy meg dugj vele többet. Úgy írod hogy "pár napja szexeltünk és már maszturbál" mintha ez baj lenne vagy meglepő. Én nő létemre is dugnék minden nap, hát még a pasik. Szóval ajánld fel a szexet gyakrabban. Aztán ha az HELYETT masztizik akkor van miről beszélni.

Engem nem érdekelne az ilyesmi ha megdug annyiszor a partnerem ahányszor kívánom.

1es voltam.

2023. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Kislány, zavar, hogy veri miközben már néhány napja nem szexeltetek. Akkor miért nem? Miért nem mászol néha rá? És talán gondolkozz el, nincsenek e olyan vágyai amit nem teljesítesz, vagy nem szoktad e elutasitani stb, miért van az, hogy inkább veri. Mert én nehezen tudom elkepzelni, hogy mellettem egy jó nő aki bármikor nyitott a szexre és én inkább kiverem. Nem tudtok kommunikálni vagy feszültség van a kapcsolatban, hogy nem mer/ nem akar bármikor rádmászni?
2023. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem lehet nyugodtan maszturbálni hagyni a másikat? Én nő vagyok, de ha még ebbe is korlátozni akarna a párom, biztos kirúgnám.
2023. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Ezt a kérdést akár a feleségem is írhatta volna. Nekem gyakran szükségem van egyedüllétre és ha nagyon rámmászik, inkább menekülök. Hidd el, hogy jobban jársz, ha hagyod. Így legalább levezeti a stresszt, pótolja a hiányait és nem rajtad csattan. Nem fog téged jobban szeretni attól, hogy nem veri ki más nőkre. Csak stresszesebb lesz és még jobban ki akar zárni az intimitásból. Ehelyett sokkal jobb ötletem van: támogasd benne és akkor egy partner leszel a számára. Becsülni fog. Főleg ha néha úgy elégíted ki, hogy közben nézi. Ajánld fel, hogy nézze közben! Úgy fogja érezni, hogy egy főnyeremény nője van. Ha valamivel megmozgatod a fantáziáját, ha játékos vagy és elfogadó, sokkal több figyelmet kapsz. De ne mássz rá durván!

33F

2023. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

8as ha te menekülsz a feleséged elöl miközben ő dugna veled te meg elmész kiverni akkor nem szereted igazán és nem is kívánod igazán. Az, hogy nézze miközben kielégíted azt, hogy kell elképzelni? Dugás vagy szopás közben nem tudod nézni ahogy kielégít? Olyankor mi van a fejeden, hogy nem látsz tőle?

Szerintem inkább gondolkozz el a kapcsolatod ill a saját érzelmeid felett, van e ennek így értelme 33 évesen, mert még 70ig van jópár év.

2023. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

7#


Sok nő kontroll mániás sajnos, az én feleségem is ilyen. Egyszer lebuktam és nagyon nagy balhé lett belőle…

De hogy ő egyszer magától odajöjjön, hozzám és csak úgy leszopjon vagy kiverje olyan kb még sosem volt…

2023. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!