Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BARTÓK rádió műsorvezető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arpi1969 kérdése:

A BARTÓK rádió műsorvezető bemondók között van "heteró" is? Fél órája hallgatom a bartókot és teljesen átmelegedett már a rádió!

Figyelt kérdés

#MTVA #opera közvetítés
2023. dec. 29. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
:D
2023. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
A komolyzenével, irodalommal, történelemmel, művészetekkel foglalkozó férfiak általában érzékenyebbek, finomabbak és intelektuellek. Azért, mert valaki halkan, választékosan és szép szavakkal kommunikál, attól még nem meleg.
2023. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez meglepett, hogy ír is, és van olyan gyakoris, aki Bartókot hallgat, bevallom, rég nem hallgattam már, valahogy, régen jó hangjátékok voltak rajta, de ha lesz időm bekapcsolom, mondjuk mert messze vagyok én telefonon hallgatom, remélem nem fog felgyulladni..:) Abban a hozzászólónak igaza van, én is többel találkoztam, hogy sok férfiről azt lehet gondolni, hogy a saját neméhez vonzódik, aki érzékenyebb, amúgy engem nem érdekel, volt pár meleg kollegám, ismerősöm, értelmes emberek voltak, sosem kérkedtek a szexualitáukkal.
2023. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz, az egy ezert felelos ember elkepzelese volt a radio imidzserol. Ez a magyar es nemet reklamokban divatos fulbesugosan, zongesen, mittudomen, szerintuk szepen beszelo ferfi. Angliaban meteorolus pl nyiltan meleg, de minden klasszikus adon normalisan beszelnek, mert az angolok nem gondoljak, hogy bajgunarkodo hangon kell beszelni.
2023. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!