Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen van esély felszedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van esély felszedni 30 körüli csajokat 21 éves srácként?

Figyelt kérdés
Valamiért kiegtem a korosztalyomtol és izgat hogy idősebb csajokkal kavarjak, minden álmom pl egy Emily Ratajkowski szerű 30as csaj:D Tudom, hülyeség.. Nem voltam még fent tinderen, de szerintetek ott lehet ilyen nőkkel ismerkedni? Külsőre igényes srác vagyok.
2023. dec. 28. 17:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Persze
2023. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szia merre laksz?
2023. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Kulsotol függ..

én most vagyok 31 és sosem akartam fiatalabbal lenni de sajnos most már a nálam jóval fiatalabbak is felnőtt férfiak és nekem csak a fiatal pasik jönnek be 35 éves korig 😂

Undorodom az elhozott öregedő ráncosodó kopaszodó apuciktól…

Főleg a magyarok nagyon igénytelenek….

Nemreg találtam egy nagyon jó 23 evest már ott tartok hogy ráírok en nőként 😂

Persze nem kapcsolatra…

2023. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kyoman ***** válasza:
75%
Esély mindig van! Én 46 évesként is tudok találni fiatalabbat. Igaz fiatalos sportos férfi vagyok. Ugyhogy sok sikert.
2023. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva könnyebb lenne, ha 30as lennél 21 éves csajt akarnál, de esély mindig van mindenre.
2023. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3as akkor talán van esélyem, noverem meg a barátnői is 30 koruliek és fullosan néznek ki, de ők is panaszkodnak, hogy a velük korú palik kopaszodnak meg pocakosok. Szóval gondolom ez a korosztaly örülne az igenyes fiataloknak. Talán úgy lehet esélyem hogy sportoló vagyok
2023. dec. 28. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
írj , légyszi hol laksz?
2023. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem speciel csak a szépfiúk tetszenek, sajnos talán még egy picit a fuckboy külső is, és tudom magamról hogy ez 40 felett sem fog változni

Szerintem rengeteg 30 40 feletti nő lenne inkább fiatal friss szép hússal mint egy középkorú vén szottyal

Aki addig tetszett is ahogy betölti a 40et nálam kuka

2023. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
40 hez közel csak huszonéves szexkapcsolataim vannak. A legjobbak, feszes bőr, izmos test, remek teljesítmény. Könnyű őket izgalomba hozni.
2023. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy sportos, jóképű, vagány, nagydumás srác vagy aki élőben is jól tud csajozni akkor van esélyed. A netről az tud csajozni akinek élőben is megy. Tökmindegy mit beszélsz meg a Tinderen vagy akárhol, élőben fog eldőlni minden. Ha ott nem vagy "átütő", nem tudsz kémiát csiszolni akkor buktad a storyt.
2023. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!