Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a lányok előtt, hogy kiderült, hogy a társaságból nekem a legkissebb a farkam?

Figyelt kérdés
Házibuliban italozás közben felelsz vagy mersz szerűséget jatszodtunk egy nagyobb társasággal és jött egy olyan feladat, hogy mérjük le a fiúknak és akinek a legkissebb az büntetést kap. Ittas is voltam és nem éreztem magamat veszélybe úgymond, így belementem. Nem nagyon mértem magamnak eddig, viszont kiderült, hogy nekem 13 és 14 cm között van valahol, de a többi srácnak mind 17 felett vol, az egyiknek kereken 20. ( őszintén nem gondoltam volna, hogy a többieknek ekkora) Tudom nem kellene ezzel foglalkozni, de megszégyelltem magam a lányok előtt. Nem tettek megjegyzést vagy ilyesmit de láttam, hogy úgy mosolyogtak rám sokat és kicsit kuncogtak

2023. dec. 28. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #8-as rávilágított, hogy a csodába sikerült mindenkinek nyilvánosan maximum keményre állítani a farkát mérés előtt? Nekem jó 3-4 centit is számít, hogy csak kicsit áll fel, vagy valami tényleg nagyon beindít. Ittasan meg általában sosem lesz max méretű. Bár lehet, hogy a tizenéves korosztálynál ez csettintésre megy? Rég volt már.
2023. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát azelőtt is izgató dolgok voltak és igen 20 alatt vagyunk még
2023. dec. 28. 11:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban a következő történt a buliban: Béluska és barátai végre egy jót játszottak, mert a szülők nem voltak otthon, még este 10 óra után is nyomhatták a Májn Kráftot, aztán előkerült egy üveg vodka, ezt naranccsal keverve itták, felbátorodtak, és jöhettek a keményebb játékok: call of duty és társai.
2023. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyre kacifántosabb történetek még van elrejtve ugyanaz az egyszerű kérdés.

Én már azt sem hiszem el, hogy tizenéves gyerekek találnak otthon mérőszalagot. :D

Egy vonalzó nem szokott 20 cm-es lenni.

2023. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Oké, így már valamennyire értem ha pár kanos tizenévesről van szó.. :D
2023. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
"Egy vonalzó nem szokott 20 cm-es lenni." Micsoda? 30 cm-es vonalzók vannak, talán még hosszabak is.
2023. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezt mikor álmodtad? Karácsony előtt, vagy után?
2023. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy a p.csába áll fel mindenkinek részegen ? Én itt elakadtam.
2023. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!