Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a lányok előtt, hogy kiderült, hogy a társaságból nekem a legkissebb a farkam?

Figyelt kérdés
Házibuliban italozás közben felelsz vagy mersz szerűséget jatszodtunk egy nagyobb társasággal és jött egy olyan feladat, hogy mérjük le a fiúknak és akinek a legkissebb az büntetést kap. Ittas is voltam és nem éreztem magamat veszélybe úgymond, így belementem. Nem nagyon mértem magamnak eddig, viszont kiderült, hogy nekem 13 és 14 cm között van valahol, de a többi srácnak mind 17 felett vol, az egyiknek kereken 20. ( őszintén nem gondoltam volna, hogy a többieknek ekkora) Tudom nem kellene ezzel foglalkozni, de megszégyelltem magam a lányok előtt. Nem tettek megjegyzést vagy ilyesmit de láttam, hogy úgy mosolyogtak rám sokat és kicsit kuncogtak

2023. dec. 28. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért kuncogtak, mert tudták, hogy te voltál egyedül őszinte, a többiek pedig kamuztak.
2023. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Kamu. Kevésnek van 17 fölött,ha rendesen van mérve. Ja,tudom, a gyakorin vagyunk. A valóságban a legtöbbnek olyan mint a tiéd
2023. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kamuztak. Egymás előtt mértük le. Mármint ott mindenki előtt egy vonalzóval és ugyanazzal a "szabállyal"
2023. dec. 28. 11:35
 4/18 anonim ***** válasza:
Ejha. Ki volt aki a buliban mindenkiét megmérte?
2023. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Gáz, viszont a helyesírást is gyakorold még kérlek. 26/N.
2023. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Téli szünet van,unatkoznak a gyerekek. Persze,hihető ám,hogy egy buliban mindenki a faxát méregeti úgy,egymás előtt.
2023. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Be is kapta egy lány mindenkiét végül nem?
2023. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak engem érdekel, hogy mire állt mindannyiótok farka egyszerre, hogy így sikerült lemérni? :D N
2023. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az én csajomat egyszer hallottam hogy nagyobb méretet mondott arról az egyik barinőjének hogy nekem mekkora van, a mai napig nem értem hogy miért. Úgyhogy nem kell mindent elhinni.
2023. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az gáz, hogy ezzel foglalkozol
2023. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!