Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy huszonéves, egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves, egyetemista nőnek nem esik le, hogy azért hívom fel magamhoz, mert akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg, van pasija, de ez nem érdekel engem.

Felhívtam magamhoz filmezni. Nem utasította el a meghívásom, de bizonytalan.

Okés, ezt értem, végülis alig ismer még.


De nem esik le neki, hogy miért hívom fel magamhoz? Pedig egyetemre jár, tehát okos.

Vagy leesik, de azért bizonytalan, mert még nem döntötte el, hogy megcsalja-e velem a csávót?


2023. dec. 25. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar tőled semmit bragyesz

A többit csak bebeszéled magadnak

2023. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha felmegyek egy pasihoz de van pasim èn sem fogok dugni..Főleg az ilyen egybites melòssal
2023. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ha valakinek van pasija, eleve nem megy fel más pasikhoz.

Legalábbis az én barátnőim sosem járkáltak más pasikhoz, még az úgynevezett "haverokhoz" sem.

Másrészt én ennek a csajnak nem haverja vagyok, csak egy random srác, akit nemrég ismert meg. Nagyon jól tudja, hogy a szexre megyek.

Ilyen háttéren hívtam fel magamhoz.

2023. dec. 25. 23:32
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el lànykènt èn is húzom a pasik agyàt meg van akihez barátkènt is felmennèk..Ha van pasink max húzzuk az agyad de nem fogunk dugni
2023. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4


Nem az a fajta férfi vagyok, akinek a nők húzzák az agyát, engem tisztelnek a nők. Látod, te felmész más pasikhoz, nálam ez elképzelhetetlen. Volt barátnőm ehhez az én engedélyem kérte volna ki, hogy megengedném-e. Ez a különbség köztem, és más pasik között.


Visszatérve a lányra: ő nagyon introvertált, érzelmei lassan jönnek létre. Most van az első párkapcsolata. Nem azzal szórakozik, hogy másokat hergel. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy a nonverbális üzenetem tényleg nem tudja dekódolni, vagy már dekódolta, de nem döntötte el, hogy félrelép-e velem, vagy sem.

2023. dec. 25. 23:43
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy tisztelnek tèged..Egy melòson nincs mot tisztelni:)Vegyèl vissza
2023. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
3. "Legalábbis az én barátnőim sosem járkáltak más pasikhoz, még az úgynevezett "haverokhoz" sem." De melletted sem maradtak meg mikor kiismertek! Szoval?
2023. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6


Dehogy veszek. :D Eleve az, hogy nekem olyan lakásom van, ami csajozásra van berendezve. És nem albérlet. ;) Eddig egy lány sem járt még itt úgy, hogy ne történet volna köztünk valami. Aki eddig ide feljött, az már eleve azzal a szándékkal jött, hogy lesz valami.

És nekem nekem kellett rájuk mászni.

2023. dec. 25. 23:59
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Hàt akkor szokd meg haver hogy a csaj atbaszott:)
2023. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
*És nem nekem kellett rájuk mászni.
2023. dec. 26. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!