Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok tetszenek nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tetszenek nektek a magasabb pasik?

Figyelt kérdés
190 cm és magasabb férfiakra gondolok. Ti milyen magasak és alkatúak vagytok?

2023. dec. 21. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Minden nőnek a magas férfiak tetszenek. Minél magasabb, annál jobb.
2023. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Attól hogy magas valaki, még nem lesz vonzó. Pl egy fogpiszkáló vagy egy nyuszijellem, vagy egy tahó állat lehet 2 méteres, nem fog érdekelni.


Én 172 cm vagyok, és általában velem egyforma magas vagy alacsonyabb partnereim voltak, bár volt dolgom 2 méter közeliekkel is.


Nyilván, ha össze lehetne válogatni egy tökéletes férfit, külső-belső alkatrészekből, akkor én a 185-190 cm közötti magasságot lőném be, akinek már azért be lehet bújni a mellkasába, de még nem kell létra hozzá hogy megcsókoljam.

2023. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

A kettesnek igaza van, láttam már 190-200 cm-es pasikat testközelből, és nem voltak valami hú de jóképűek. A magasság csak egy dolog.

A mostani barátom nálam kb 5 centivel lehet nagyobb, én meg 172 vagyok.

2023. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Igen, de a nyakiglab, vekony pasik, modell szeruek.

A platoi szerelmem pedig velem egymagas, es igy orulok meg erte, mert o ilyen.

2023. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Akár, de ettől még az összkép a fontos ahogy a #2-es is leírta. Nem mindegy, hogy a magas pasi összességében hogy néz ki, egy szimpla nyakigláb, vagy egy sportos, jó kiállású pasi (aki akkor is szimpi lenne ha "csak" 180 cm lenne 2 méter helyett).
2023. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Előny a magasság, de önmagában kevés. Egy kopaszodó ork fejű alak hiába magas, nem figyelnek fel rá. Inkább választanak egy 180 centis jóképűt, mint egy 190+ cm rondát. De mint mondtam nagy előny a magasság, tapasztaltam is.


F / 195 cm

2023. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is előny, de közel sem olyan erősen, mint sokan hiszik. 185 cm / f.
2023. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindegy, milyen magas, nálam úgy is magasabb, mert én extra pici vagyok. Ha nálam kisebb lenne, azt már törpének hívnánk.
jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
A férjem 196cm magas, én 152. Mindig szerettem a magas pasikat, bár az elejen ő már túl magas volt nekem, meg kellett szokni. Ő pedig előttem szinte csak 170 körüli nőkkel randizott. Azóta mindketten egyértelműen megszerettük ezt a felállást :)
jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

A párom jóval magasabb nálam, bár én elég alacsony vagyok. Mindig tetszettek a magas férfiak, de ettől függetlenül volt kifejezetten alacsony pasim is.

24n

jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!