Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a nők szándékosan csináljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a nők szándékosan csinálják, vagy tényleg igazat mondott?

Figyelt kérdés
Szóval már a 6. randink volt ma, és hazakísértem. Bekísértem a folyosóra a lakás ajtaja elé, viszont mondta, hogy több fiatal lánnyal lakik, és nem szólt, hogy valakit tervez felhozni, de hogy ez a megállapodás, plusz neki is tanulnia kell, mert hogy holnap zh-t ír. És akkor utána megcsókolt a folyosón, nekidőltünk a falnak, úgy hogy ő volt a falnak háttal. És ahogy csókolóztunk, éreztem hogy lecsúszott a keze a fenekemre. Mikor szétváltunk megkérdeztem, hogy jól éreztem-e én ezt. És mosolyogva mondta, hogy “mit mondhatnék? Formás feneked van.” Aztán még hozzá tette, hogy “akkor kellemes éjszakát” és kicsit később bement. Szerintetek ez játszma dolog volt, vagy őszinteség? Nők, tényleg létezik “formás” férfi fenék? 22F

2023. dec. 14. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok nő, és nem 22, hanem 43, de a párom, akivel két éve vagyunk együtt, mindig "izélget", hogy elkapja a "fokhagymámat"
2023. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát a barátnőimmel meg szoktuk nézni a pasik fenekét, szóval szerintem komolyan mondta. :D
2023. dec. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy ez neked miért kérdés ez.

Jobb lenne ha csak egy fadarab lenne és meglenne merevedve?

2023. dec. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, huncut vagy!!!! Te dicsekedni jöttél ide!
2023. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Kamuzott, csak le akart rázni, aztán így volt neki a legegyszerubb.
2023. dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi játszma ..

Én is szeretem ha egy pasinak formás kézbe való feneke van és ha tudok csekkolom

Lehet hihetetlen de mi nők is megnézzük a pasit és nem csak az övcsatját és a cipőjét


N29

2023. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok csaj, ezt én úgy értelmeztem volna a helyedben, hogy egyértelműsíteni akarta, hogy nem az ismerkedésetek tempóját akarja fékezni, hanem tényleg csajokkal lakik együtt és holnap ZH-t ír.


Azaz keresd a helyed, hogy hol lehettek kettesben...

2023. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!