Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nálatok hogyan alakult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok hogyan alakult ki szexkapcsolat egy pasival?

Figyelt kérdés
Azok a nők akik voltak szexkapcsolatban hogyan jött össze nektek a dolog? Mennyire volt jó pasi külsőre, és hány szexkapcsolatotok volt?

2023. dec. 12. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Huha rengeteg ilyenem volt. Egyikkel az edzőteremben ismerkedtem meg, többel neten, volt olyan is, hogy buliban. Volt vagy 7-8 szerintem. Suli mellett kapcsolatot nem szeretnék, de szexelni igen.

18L

2023. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem évfolyamtársammal volt szex kapcsolatom kb fél évig. Ismertük egymást, sokszor keveredtek a baráti társaságok, aztán egy buliban kavartuk. A buli után egy párszor találkozgattunk, aztán közösen arra jutottunk hogy egyikünknek sem kellett párkapcsolat viszont a kémia eszméletlen jó volt köztünk.(amit egyébként mások is észre vettek még az előtt is hogy kavartunk volna) És e miatt a szex is őrülten jó volt. Később én untam meg hogy mindig csak “éjszaka van partnerem” ezért én vetettem ennek véget!
2023. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%

Egy ilyen kapcsolatom volt. Külsőre teljesen átlagos, semmi extra nem volt benne, sőt azt mondanám kicsit kocka, de tetszett.

Elkezdtünk írni itt, aztán eltelt jó fél év mire találkoztunk, de nyílván mind a ketten tudtuk miêrt is találkozunk.

2023. dec. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!