Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alakult már szexkapcsolatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult már szexkapcsolatod erről az oldalról? Pár hónapja olvasgatok, beszélgetek itt privátban is, de valahogy mindig belefutok a szájhős pasikba. N

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 08:50
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
75%

Tartós nem. Pàr alkalmas alkalmi igen. Emellett volt két pàrkapcsolatom is innen.


Szóval: a dolog nem lehetetlen.

2021. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Nekem alakult ki nem olyan rég.
2021. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Huhh, engem is néha betalál egy pár pasi, aki bizonygassa, hogy márpedig ő innen X szexpartnert talált :D érdekes módon egyik sem úgy írta, hogy szexkapcsolatot, csak szexpartnert, ergo valamelyik félnek nem tetszett az aktus annyira, hogy többet akarjon.


Én egyébként erősen kételkedek az ilyen szájhősökben. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy tényleg ilyen történjen, de sokan olyan alpári stílussal rendelkeznek, hogy azzal ép eszű nő nem fekszik le, bármennyit is szájal a teljesítményéről... emberileg 0.


Ésamúgyis: ha én lennék olyan kétségbeesett, hogy szexkapcsolatot keressek, vagy szimpla alkalmit, teljesen biztos vagyok benne, hogy nem innen keresnék. Ezzel pedig szerintem sok nőtársam van így.

2021. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
Még sohasem. 48F
2021. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Vagy vissza sem írnak, vagy ha előbb-utóbb eltűnnek, vagy ha nem és eljutunk a képcseréig, kiderül, hogy nem tetszem nekik. F
2021. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem, viszont régebben 2 kapcsolatom innen alakult ki. A hátránya annyi volt hogy távkapcsolat lett belőle szóval ezért nem ismerkedem már itt. 22/F
2021. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

3# nem úgy értettem a szájhőst hogy a teljesítményével. Hanem úgy hogy mire esetleg oda kerülne a dolog hogy mondjuk találkoznánk, addigra eltűnik.

Amúgy szerintem teljesen mindegy melyik oldalról történik az ismerkedés.

2021. aug. 20. 08:59
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 1kapcsolatom lett innen lassan 2éve.

A mai napig szeretjük egymást és a jövőnket tervezzük.

2021. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
87%
1 tartós kapcsolatom lett innen és 1 alkalmi jellegű
2021. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
45%
Nem, de van akivel nagyon remélem fog. Legalább egy alkalom
2021. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!