Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg így megy a társkeresés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így megy a társkeresés a huszonéves csinos lányoknál?

Figyelt kérdés
Van pár 25 év körüli csinos lány ismerősöm általában így pár hónapos a kapcsolataik vannak, utána egy hónap után már egy újabb kapcsolat, ilyen pörgés van a húszas nőknél?...én 37 éves férfiként két év után is egyedül, tinder, facebook társkereső és társain mind pangás van
2023. dec. 11. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha agyilag itt tartasz, nem csodálom.
2023. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki igen, valaki nem.

Nekem a gyerekem apját 1,5 évbe telt, hogy kiheverjem. Mostani kapcsolatomnak ha vége lesz megint kell 1-2 év, hogy újra bízzak valakiben... monjuk én már átléptem a 3xet...

2023. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
30asoknál is így van, szerintem legfőképpen az önismerettel van probléma, mellette pedig mindannyian szeretnénk kapcsolatot, egy darabig próbálkozunk, aztán rájövünk, hogy az egyik fél nem akarja annyira ezt az egészet és akkor szakítás, kicsi szünet majd újra keresés. Ha közben nem fordítasz időt magadra, hogy megtudd miért választasz rosszul akkor ez így fog menni sokáig. Az utóbbi másfél évben intenzíven ismerkedtem, 3honapnal nem voltam többet egy nővel sem, a fent említett okok valamelyike miatt. 36F
2023. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoskodni szeretnék, de ez sokismeretlenes" egyenlet, mert a fővárosban, nagyvárosban így mehet, egyszerűen több a lehetőség az ismerkedésre, hiába van egy csomó társkereső, nem a platformtól függ, hogy milyen emberek vannak fent. Én akár csinosak akár nem ezek a lányok, ha ők így döntöttek, nem ítélem el őket, az első kapcsolataimnál, volt, hogy én is már pár hónappal a szakítás után ismerkedtem, de a komolyabb kapcsolataim után bizony másfél, két év is lehetett a szünet. Nyilván alkati kérdés, de egyszer mentem bele egy "majdmeglátjuk milyen" kapcsolatba fél évvel a szakítás után ami egy hétévig tartó kapcsolat volt, és az újban, két hónap után jeleztem a csajnak, hogy lassítsunk, még nem jöttem rendbe teljesen, sértődés lett a vége, nehéz volt, mert az exemmel még voltak közös lezárandó ügyeink. Az igazság valahol középen van, ne ugráljon az ember ágyról-ágyra hetente, de az sem egészséges, ha valaki harminc, vagy negyven évesen jön rá, hogy még nem élte ki magát, és akkor borít mindent.
2023. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Bizony az átlagos 20-as csajok is kapják folyamatosan az ajánlatokat 30-40-es pénzes, sármos pasasoktól.

Ma pedig már eléggé elfogadott az, hogy a csajok 20-as éveikben pénzes, sármos palikkal vannak. Amikor 30-as éveik közepén szépségük hervadni kezd, akkor keresnek férjnek apuka típust.

2023. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem általános a jelenség, de az előttem szólónak is igaza van a nők egy része tekintetében.
2023. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
26 évesen ismertem meg a férjem, előtte 16-26 éves koromig jöttek-mentek a pasik az életemben, sok rövid (3-6 hónapos) kapcsolatom volt és nem telt el köztük sok idő. Mondjuk ezt nem nevezném kifejezetten társkeresésnek, elmentem valami buliba, társaságba és garantáltan összejött valami, nem kellett nagyon keresni.
2023. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mostani fiatal lányokat én nem tudnám már nőnek nevezni és ezért nem is foglalkozok már velük. Én egy "nővel" nem pár évig vagy pár hónapig szeretnék együtt lenni hanem minimum 10 évig az legyen az alsó határ. Itt éppen annyi a probléma csak hogy a mostani "nők" erre a 3 dologra nem képesek: Őszintén és tiszta szívből szeretni, megbecsülni és értékelni a férfiakat és hűségesnek lenni hozzájuk. Bár ez sajna fordítva is igaz hogy a legtöbb pasi sincsen már köszönő viszonyban a hűség szóval és az őszinte szerelemmel sem.

Lényeg én a mostani lányokat nem tudnám nőnek nevezni nem hiába írtam a nő szót idézőjelbe. A nő az ott kezdődik nálam amit fentebb felsoroltam. "Őszintén és tiszta szívből szeretni, megbecsülni és értékelni a férfiakat és hűségesnek lenni hozzájuk"

2023. dec. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozok azon kérdező hogy a mostani párkapcsolatok csak pár hónapig, pár évig tartanak. Én meg ilyen kamu párkapcsolatokba nem szeretnék belemenni inkább maradok akkor egyedül és foglalkozok a haverjaimmal akik a mostani "nők" nél sokkal többet érnek!
2023. dec. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!