Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen sikosító vált be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen sikosító vált be?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem kipróbalni az összeset , ki mire szavaz? Melyik az ami hosszantartóbb? Sikosít ahogy kell..?

#Sikosító,kinek mi vált be,melyiket,
2023. dec. 11. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A patikába kapható vazelin vált be .
2023. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jég...🤣
2023. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tényleg a vazelin vált be? Az nem is természetes anyagokbol áll ..
2023. dec. 11. 11:25
 4/15 anonim ***** válasza:
X epil
2023. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az x epil ki se próbáltam volna, egyből az epilálás jut róla az eszembe nem pedig hogy intim masszázs olaj is lehet.. tényleg jó? Kellően sikosít? Jo az illata is?
2023. dec. 11. 11:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Durex. Illata, íze is jó. Kellően síkosít. Igaz drágább de nekünk ez vált be...
2023. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, használtok-e óvszert, akkor csak vízalapút szabad, ha natúrba nyomjátok, nekem a kókuszolaj jött be, mindkét lyukba tökéletes. A Just Glide Anal az egy nagyon jó vízalapú, óvszerbarát, de tartós síkosító még.
2023. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A Síkosító Naturals termékekből az Extra Sensitive. Semmi szaga, semmi íze, de jól működik, azt tudja, amit kell. Ha neked szempont, hogy legyen illata vagy íze vagy valami extra tulajdonsága, szerintem a többi durex is jó.

Az viszont igaz, hogy nem mindegy, milyen alapú a síkosító. Ha óvszert használtok, esetleg játékszereket is, akkor kifejezetten vízbázisú kell.

2023. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hasznalunk óvszert..kókuszolaj? Jól hangzik..hosszantartó?
2023. dec. 11. 12:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Elírtam a 8as válaszban, szóval a Durex Naturals termékekből az Extra Sensitive.
2023. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!