Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Panelházban ti hogyan szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panelházban ti hogyan szoktatok szexelni mikor mások is vannak otthon?

Figyelt kérdés
2023. dec. 10. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mármint a lakáson belül, vagy a házban? Előbbi esetben csendben, zárt ajtó mögött, utóbbi esetben meg ne hallgatózzanak 😂
2023. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Próbálunk csendben lenni..
2023. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem szokott erdekelni bar nem vagyunknannyira hangosak max a zenet fel kell hangositani😀
2023. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Átszólunk hogy ma kefélni fogunk, ne lepődjenek meg🤦‍♀️
2023. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

A panelházban ez pont nem gáz. A panel vasbetonból van, aminek vannak érdekes sajátosságai. Pl a közvetlen mellettünk lévő lakásból a bazi kutya ugatásából semmit nem hallottam, de ha az elsőn fúrtak, az tizediken nekem az apokalipszist idézte meg.


Ha a fürdőben dugtok, akkor a vízvezeték leviszi a hangotokat két emeletet is, de mellettetek senki nem fog hallani.


Az ilyen tégla építésű társasházak a parásak. Ott ha kicsit feltekertem a mélyet a zenére, a szomszéd átjött, hogy rohadjak már meg, táncolnak a poharai a vitrinben. A szomszéd nénit meg tudtam mondani, mit fütyül kakkerolás közben. Na egy hangos dugás ilyen épületben közösségi élmény, akármit csinálsz.

2023. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csattogtatjuk atyádbasznád, nem cuppanunk össze, nem szürcsölünk és nem döngetjük rodeóban
2023. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk alattunk lévő szomszédokat hallottuk ahogy nyögnek meg nyikorog az ágy. Kis csitrik voltunk nővéremmel akkor még, úgy megcsapkodtuk a radiátort (vmiért ez vezeti a hangot és ugyanúgy hallani másik lakásban is), hogy rögvest elhalkultak. Röhögtünk nagyon.
2023. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Ne csináld mert úgyis hallani és a gyomrom fog forogni tőle

17 évesen megtapasztaltam anyám által és a mai napig okadni tudnék

2023. dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as. Bun ha anyád szexel? Oke lehetne kulturaltabban de lehet o ugy hiszi nem is hallod?!

Komolyan aki ilyen mint te a levegot elvennem elole. Te se szeplötelenul jottel a Vilagra megsugom...

Vagy teged nem dug meg senki/ nem dugsz senkit ezer vagy irigy ra?

Szerintem igen

2023. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A levegőt elvenném megnyilvánulás után válaszra sem kellene méltatom

6 éve voltam 17 éves, ki tudod számolni hogy mennyi vagyok, és a mai napig kísért és undorral tölt el.

Ha csak egy panelra futja 46 évesen, ahol egymás szájában kell élni, akkor oldd meg valahogy hogy ne hallja a kamasz gyereked, aki 17 eévesen még gimis és nyilván nincs hova mennie.

Nem is az anyámat hallottam, hanem a nevelőapám, ami még rosszabb


Életem legundorítóbb élménye, talán csak az volt rosszabb mikor akaratom ellenére megfogdostak.

2023. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!