Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megtörténhet ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtörténhet ez? Vagy csak képzelet szüleménye?

Figyelt kérdés
Üdv! 21 eves vagyok és van egy 20 éves barátnőm. 6 hónapja fent lakik Pesten egy albiban, ma költözött be hozzá lakotarsnak egy srác. Rossz gondolataim vannak ez miatt, lehet hogy szexelni fognak egymással? Nagyon idegesít ez a gondolat.

2023. dec. 8. 22:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Első bulizós csajos este után amikor kiéhezetten ittasan hazavánszorog rá fog mászni a pasasra
2023. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat egy utolsó szar szóval jah baj lesz
2023. dec. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Inkább csald meg előre,mert ha kiderül,hogy keféli a srác nem fog annyira fájni.Hidd el,ha a srác nem meleg fel fogja húzni magára.Jó keményen,szerelmese dugja majd,hogy neked ne kelljen már mikor hazajön.
2023. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem dugta meg akkor hamarosan televeri, ez fix. Szerintem is kb addig tart ki a csaj amíg a srác be nem állít valami tescoban vett gagyi borral, csak hogy "lazítsanak a nehéz hét után"
2023. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj.. Ha olyan is a csaj, hogy “én sosem….”, hidd el, ez az a kor, amikor megtörténnek olyan dolgok, amire előtte sosem gondoltál volna, pláne lányokkal.. Láttam én is nagyon sok mindent egyetemista időszakom alatt.
2023. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megtörténik amitől félsz..
2023. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szerelmes beléd és/vagy tisztel, akkor nem fog megcsalni, de sajnos a gyakorlat, a szitu, és esetleg a lány kora mást mutat, persze Te ismered a legjobban.


Én évekig laktam együtt barátnőmmel és az ő tesójával plusz a tesója bnőjével. Pont úgy dolgoztunk hogy mindig a lánnyal kettesben voltam otthon.

Majd a következő párkapcsolatomban barátnőm barátnője lakott velünk úgy egy évig.

Mondanom sem kell, hogy mindkét lány bepróbálkozott, kikezdett velem, meztelenkedtek előttem, de fullosan mindent. Csak azért nem dugtam meg őket, mert szerettem és tiszteltem a párom, de egy "csettintés" lett volna, hogy mindkettőt..

2023. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jól írja, ami érdekes hogy sokkal vonzóbb vagy számukra ha van párkapcsolatod
2023. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!