Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megtörténhet ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtörténhet ez? Vagy csak képzelet szüleménye?

Figyelt kérdés
Üdv! 21 eves vagyok és van egy 20 éves barátnőm. 6 hónapja fent lakik Pesten egy albiban, ma költözött be hozzá lakotarsnak egy srác. Rossz gondolataim vannak ez miatt, lehet hogy szexelni fognak egymással? Nagyon idegesít ez a gondolat.

2023. dec. 8. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Budapest tipikusan nem lakatlan sziget. Ha nem tetszik neki, miert tenne? Ha tetszik neki, akkor barmilyen helyzetben beleszerethetne.
2023. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Pont ma gondolkoztam el ezen. Esti ZH miatt bent kellett maradnom az egyetemen, és 3 órán keresztül ketten voltunk egy lánnyal egy ilyen kis tanulós asztalrészben. Voltak kisebb kommunikációk, semmi extra, de egyébként tökre úgy éreztem hogy már ennyitől valahogy kialakult egy olyan atmoszféra, hogy simán megszólíthatnám és alakulhatna valami. És akkor pont az jutott eszembe hogy amúgy egy közös lakásnál mennyire könnyen ki tud ez alakulni és kb az a csoda, ha nem dugnak a lakótársak. Nagyon ellenszenvesnek kell lenni egymásnak hozzá. Sorry
2023. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bejöhetnek egymásnak persze, de azért függ a nő személyiségétől is hogy mit enged meg.
2023. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjak? Engem is idegesítene.
2023. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

#2


Ostobaság.

Értelmes ember nem kockáztatná az albérletét egy kettyintés miatt. Az egyetemi évek alatt több lánnyal is laktam egy lakásban, sokszor kettővel egyszerre. Sosem nyomultunk egymásra, mert mindenkinek volt kapcsolata vagy ha nem, akkor meg "házi nyúlra nem lövünk".

2023. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
6 hónapja külön? Ha nem is a lakótárs, de valaki már baxa!
2023. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan osszesugtak a hátam mögött már, hogy ribi vagyok, de fel évig sosem bírnám ki szex nélkül.
2023. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azzal nincs is baj, egészséges dolog. Kivéve ha párod van de mással dugsz.
2023. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Persze, de miért baj az?

Ha jól esik neki, miért ne?

2023. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

1000%-ra veheted, hogy megfog csalni.


Ha nem vele, akkor mással!


U.i. a távkapcsolat egy fos, és sose működik úgy, ahogy azt a felek elképzelik.


Sorry!

2023. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!