Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbálnátok a szexet ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok a szexet ezzel a 60 éves nővel?

Figyelt kérdés

Kathy Jacobs:


[link]


[link]


2023. dec. 8. 00:40
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#30


Az idősebb nő pont fiatalon a vonzóbb. Más korosztály, tele van tapasztalattal stb. Mikorra az ember maga is 60 lesz, addigra egy vele egykorú természetes jelenség. Szerintem.

2023. dec. 9. 10:39
 32/39 anonim ***** válasza:
71%

Oka van annak, hogy a húsz-harmincéves férfiak nem 60 éves nők után hajtanak...


Azt sem mondanám validnak, hogy egy öreg nő "szexuálisan tapasztaltabb", mint egy fiatal. Gyanítom, hogy egy mai huszonéves csaj többet szexelt, és több dolgot megélt a szexben, mint egy 60+ korosztályba tartozó.

2023. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

#32


A kérdés nem arról szólt, hogy 60 éves nők után kell menni. Arról van szó, hogy adott egy 60 éves nő, aki külsejét tekintve kiemelkedik a korosztályából, és még némely huszon-harmincas nőknet is lehagy, és kinek tetszik, kinek nem.


Én amúgy egy 30-as pasi vagyok.

2023. dec. 9. 13:15
 34/39 anonim ***** válasza:
75%
#33 Továbbra is azt mondom: akármilyen is _a korosztályához képest_, de akkor sem fiatal. Minek akarnék anyámkorabeli nővel lenni - aki akármennyire is nem átlagos a korosztályaban, de életkorából fakadóan akkor is ráncos, nem feszes, nem puha bársonyos a bőre, ha lehetek helyette vonzó ÉS fiatal nővel...?
2023. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

#34


Senki nem mondta, hogy akarj ilyen korú nővel lefeküdni. Én, és a szavazók többsége nem vetjük meg az ilyen nőket. Ha te ellenkező véleményen vagy, akkor azon vagy. Én nem akarlak meggyőzni az ellenkezőjéről. Szia.

2023. dec. 9. 21:48
 36/39 anonim ***** válasza:
75%
Az itt lévők többsége bárkit megdugna, csak lenne valaki, aki hagyja végre, kövér, öreg, bárki, mivel jellemzően nem azok vannak itt a kategóriában jelen, akik nagyon elégedettek lennének a (legtöbbük esetén nem is létező) szexuális életükkel.
2023. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem tudni, nedvesedik-e még rendesen?
2023. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Noi szemmel is szep, szerintem ha visszafestene barnara a hajat meg fiatalabbnak is tunne. A kep alapjan sportos is.
febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Simán megfarkalnám..
febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!