Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal férfiak! Szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak! Szexeltetek már 60 éves nővel?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt?
2022. dec. 5. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok lassan, 40+-os nővel voltam, de nem hiszem, hogy egy 60-as bejönne, az NAGYON ritka lenne.
2022. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Meg nem, de fogok egy 64-essel. Szerintem jo lesz.
2022. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nyelvtanárnak max.. , ha a nő elég tapasztalt, sokfele járt, töbnb nyelven beszél, ilyen egyszerü mondások, dolgok érdekelnek..
2022. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Harminc elmúltam, és nem, nem szexeltem ilyen korú nénivel.
2022. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, és jelenleg fogalmam sincs, mi vonzót találhatnék egy 60 éves néniben
2022. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiatalon nem, de 40 évesen igen.
2022. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40+al igen.
2022. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 31-32 évesen szexeltem egy kb. 55 éves nővel. Társkeresőn befűztem majd elmentem hozzá. Feszes, jó teste volt, nagyon rendben volt. Erotikus fehérneműben várt. Nagyon keményen szexeltünk többször is, jó volt. 50 körüli nőkkel is többször voltam, nekem jó emlékeim vannak velük. Tapasztaltak, imádják a szexet, imádnak szopni is általában.
2022. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!