Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Halott férfitól születhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halott férfitól születhet gyereke egy nőnek?

Figyelt kérdés
Eléggé felkavart egy cikk ami olvastam. Egy hullaházban dolgozó fiatal nő állítólag több mint 20 hullával létesített szexuális kapcsolatot és az egyiktől gyermeke is született. Az hogyan lehetséges már ha igaz? A spermák a halottban is működhetnek egy ideig?

2023. dec. 7. 22:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jennifer Burrows a nő neve és itt található róla cikk: [link]
2023. dec. 13. 09:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Erre élvezel hogy ezt kiemeled?
2023. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hiszem lecsukták, mert az ottani törvények szerint bűncselekményt követett el.
2023. dec. 14. 10:04
 14/16 kisördög1 ***** válasza:
100%
És van aki ezt tényleg beveszi? Mindig azt gondolom, hogy ennyire senki sem lehet h.lye, de az élet mindig megcáfol. Aki ilyen ostoba az hogy tud életben maradni?
2023. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Én nem tudom hogy igaz-e, én csak ezt olvastam. Amúgy te honnan tudod, hogy nem igaz?
2023. dec. 14. 11:27
 16/16 kisördög1 ***** válasza:
Honnan tudom, hogy egy halottnál nem következik be az ejakuláció és / vagy hogy életképesek-e a spermái? Most tényleg ilyen sötét vagy??
2023. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!