Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak lelombozó egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak lelombozó egy kis lankad pénisz?

Figyelt kérdés
Ha lankadtam 5-6 centi de ha feláll 17
2023. dec. 7. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Legtobb esetben ha egy lany latja akkor mar nem lankadt legalabbis nalam ez a helyzet
2023. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Le se sz.rom mekkora lankadtan
2023. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem a barátnőmet... röhögött.
2023. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Uhh én imádom azt, amikor a kicsike a számban duzzad hatalmasra.
2023. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lankadtan csak pisilésre használod, szóval tökmindegy mekkora ha nem áll.
2023. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel mekkora lankadtan. Az számít, amikor áll. Nem vagyunk ám mi sem hülyék, tudjuk, hogy nem áll mindig, ez teljesen természetes dolog. Főleg ha már együtt is élünk a másikkal.
2023. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan lányt aki azt hiszi akkor is ugyanolyan mikor lankadt
2023. dec. 7. 20:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok én is mint 4-es. Imádom picikén a számba venni, játszani vele, vagy csak mozdulatlanul tartani a számban és figyelni ahogy magához tér és harcra kész lesz.


A szeretőmnek amúgy teljes harci díszben kereken 20 cm, lankadtan pedig (főleg csata után:)) nagyon, nagyon picike, óriási a különbség a két állapot között.

2023. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 fu nálam is ez van. Igaz nincs 20-asom, csak kb 16-17 körül, de lankadtan van olyan, h keresni kell, ha pl pisiléshez benyúlok a nadrágba xD
2023. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek hidegben olyan, mint amikor a csiga behúzza a szemét 😄

De természetesen ez semennyire nem érdekel, ha kell, akkor áll, mint a cövek és elég termetes 😏


Gondolom nem mondok azzal újat, hogy van húspénisz, ami kb. ugyanakkora minden állapotában. És van a vérpénisz (ami a Tiéd is ezek szerint) ami izgalmi állapotban duzzad meg.

Ez talán még praktikusabb is, mert jobban elfér a nadrágban 😄

2023. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!