Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan ez mennyire lelombozó? (N)

Figyelt kérdés
Szex előtt azt mondtam elmegyek pisilni, de igazából kakilni mentem. És mivel picit hosszabb ideig voltam távol elsétált a mosdóig, és hát pont akkor nyitott rám, mikor kakiltam.

2023. szept. 30. 17:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Mi a f@sznak megy utánad? Ennyi magán szférád nem lehet?
2023. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát ezt tőle kell megkérdezned... nem tudom minek jött be volt már szerintem indulva.
2023. szept. 30. 17:18
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mosakodtál meg utána akkor az. Amúgy nem
2023. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Nagy dolog. (Eskü, nem direkt volt a szóvicc, véletlenül jött így ki. :D) Anális szex előtt a nők meg konkrétan beöntést szoktak adni maguknak. Én nem szoktam nézni, nem is érdekelnek a részletek. Tudom, hogy van, de a kedvemet nem veszi el a folytatástól soha.
2023. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Természetes emberi dolog! Semmi baj nincs vele! F.
2023. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nekem is pl szopás előtt többször be is jelentették, hogy könnyít magán és utána rajtam is.
2023. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem gàz az már gázabb, hogy utánad ment.

Mindenki kakil természetes dolog. Mosakodás után ugyanúgy mehet a szex.

2023. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem csináltál olyat, amit mindenki más se szokna. Ugy h total rendben van. Inkább tényleg a csávó a cink, hogy radnyit WC közben. Akármit is csinálsz ott.

Szex előtt én is, és az összes exem is mind elmentunk pisilni/és igen néha akár kakilni is, hogy a sex kényelmesen folytatódjon tovabb. Mostunk kezet és alul dolgokat.

Tok rendben van minden veled.

2023. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%
Fura hogy nem zárod be az ajtot. És nem számít mennyire lelombozó ha egyszer kellett, ezzel nem tudsz mit csinálni. Ez csak akkor probléma ha utánna nem tisztálkodtál alaposan.
2023. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
engem nem zavarna, normalisan amugyis megfurdunk elotte. foleg ha nagydolog is volt.
2023. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!