Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobbat találhatott nálam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbat találhatott nálam?

Figyelt kérdés
Nyáron volt egy rövid, de annál intenzívebb szexkapcsolatom. Mikor egy-egy hétvégen nálam aludt, akkor rendszerint maratoni köröket futottunk, két napig ki sem léptünk a házból. Aztán már hétköznap is nálam aludt, és akkor is estétől-reggelig. Néhány nap után már nem bírtam a tempót, és valami kifogással visszautasítottam, hogy bocsi, de aludom kell. Ezután 2-3 napig nem kerestük egymást, aztán ráírtam, amire majd csak másnap válaszolt. A válasz is olyan tömör, semmitmondó volt, hogy éreztem nem kíván velem csevegni, így nem is erőltettem.

2023. dec. 3. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
könnyen megeshet.hogy jobbat-e azt nem tudom,de vki mást,az elég valószínű
2023. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Igazából leráztad, lehet akkora volt az ego, hogy ezt nem tolerálta.


Ha továbbra sem keresed, az esélyed még kevesebb, mert az megy át, hogy elég volt neked belőle.


Vannak akik szeretik játszani a sértődötett ergo játszmáznak kicsit.

2023. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon úgy néz ki... dugni jár át hozzád, de neked nem volt jó. Hozzáteszem, aki egyetlen lemondott randi után azonnal lelécel azért ne hullajts krokodilkönnyeket.
2023. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!