Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok szaunázni? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szaunázni? Nem feszélyez a meztelenség?

Figyelt kérdés
Mármint az ott lévő emberekkel szembe, vagy ha baráti társasággal mentek, akkor az ismerősök előtt?
2023. nov. 30. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%

Törölközőt magamra teszek és nem

Amúgy meg megszoktam hogy megbámulnak mert húsfarkam van

2023. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is megszoktam hogy megbámulnak mert nekem meg olyan picike a farkam.
2023. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

#11 hát nem kéne lóbálni

Nekem vérfarkam van, aztán felforr benne a vér, ez van :/

2023. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%
#12 ha olyan picike, akkor hogy veszik észre?
2023. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Csakis meztelenül van értelme a szaunázásnak! Úgy tisztulnak a pórusok! Több helyen tilos bárminemű ruhadarabban bemenni!
2023. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán szaunázom de nem vagyok szégyenlős.L
2023. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én nem szégyellem magam senki előtt, a tinikorból is kinőttem már, mikor azt hittem, hogy ha 20 centitől kissebb a farkam lankadtan, az szégyen. De volt egy eset, mikor csapatépítőn 5en meztelen szaunáztunk együtt, még két kollégám, és két kolléganőm, akik közül az egyik a főnökasszonyunk volt, egy igencsak kívánatos milf. Na az kicsit kínos volt az elején, de a legjobb értelemben, baromi izgi volt. Az elején feszültek voltunk, de pár perc után teljesen felszabadultunk és természetesnek tűnt, hogy most mindenki ruha nélkül van, és simán dumálgattunk.
2023. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, ott mas is meztelenul van. N
2023. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De akkor sehonnan nem fognak kitiltani, hogyha pucéran megyek be?

Nekem teljesen ok, ha mindenki más is az lenne, de ilyen helyen még nem voltam. És furán érezném magam, hogy csak én vagyok pucér.

Meg félnék hogy közszeméremsértés miatt kitiltanak.

2023. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A legelső alkalommal még magamon hagytam a lepedőt, de azóta mindig leveszem és inkább ráülök, minthogy a derekamra tekerjem, szóval már egyáltalán nem feszélyez a meztelenség, főleg idegenek előtt. Ismerősökkel még nem voltam, lehet az kicsit furi lenne, de ha mindenki más is meztelen, akkor okés.


19-nek:

A szaunáknál ki szokták írni a szabályzatot a bejárathoz. Ahova én járok, az fürdőruha mentes. Ez azt jelenti, hogy adnak lepedőt és azt vagy magad köré tekered vagy magad alá teríted. az utóbbi módszer jobb, mett így a talpad alá is jut a lepedőből. Szóval vannak, akik eltakarják magukat és vannak akik meg teljesen meztelenek. Egyszer pont egyedül voltam bent, meztelenül, bejött a szaunamester vizet hozni, de nem szólt érte, tehát nem baj ha pucéran ül bent az ember. De ez persze helyfüggő is.

2023. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!